SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drugi cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
TomQ chciałbym do tego mono cos dorzucic żeby był lepszy efekt koncowy, ale pytanie co?
jesli ten strom+shock naprawde jest warty tej kasy to był bym gotowy naprawde gotowy to jakos kupic

no chyba że znalazło by sie cos równie dobrego a tańszego wiec czemu by nie spróbowac...

dostałem też propozycje że może warte uwagi by był taki zestaw:
https://sklep.sfd.pl/Cytogenix_Cytonox_ _Cytocell-opis25983.html
+ do tego mono?

to dopiero bedzie mój drugi cykl wiec moze jeszcze spoor przedemna, ale chciałbym coś na ten drugi cykl żeby były przyzwoite efekty


p.s i też zeby te suple za bardzo nie wpłyneły na moja sprawnosc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Napisze jeszcze raz, tamtego posta pisalem na szybko i pewnie nikt nie zrozumiał z powodu braku przecinków.

Więc tak, poczytałem, zebrałem trochę informacji i doszedłem do wniosku, że kupie coś, jakis środek przed treningowy.

Posiadam aktualnie mono vitalmaxa i kofeine w tabletkach.

Do tego chce dokupic jakiś boster, który pomoże mi dać z siebie 110% na treningu.

Myślalem nad:

-xpand
-nitro2, energizer
-cell pump (60zl z kw-665g)
-coś innego

zestaw ma byc w miare ekonomiczny, ale jesli warto to moge dolożyć. Dodam, że nigdy nie brałem żadnych pobudzaczy prócz kofeiny, wiec powinno wszystko dzialać. Cykl sklada się z 32treningów.

Pytanie: Co kupić i jak brać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
MARIAN 17
mysle, ze jak na drugi cykl to ten zestaw bedzie na wypasie (cytogenixa).

mrow007
nitro energizer lub II
tylko przed treningowo, a mono codziennie 5g rano.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
TomQ-MAG nitro2 rozni sie tylko brakiem kofeiny wzgledem energizer czy czyms jeszcze? Moze po n2 jest lepsza pompa niz energizer? mam swoja kofe i chcialbym ja stracic bo termin minal, a nie chce wywalac. Po drugie dawkowac 30g przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
to bierz nitroII, jak dla mnie roznice w produkcie sa niewielkie, enerizer troche lepiej chyba pompuje z tego co kojarze.

25-30g smialo.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
TomQ to był bym jeszcze bardzo wdzieczny jakbys mi napisał jak do dawkowac? i ile mono do tego dokupic

zaznacze ze cykl planuje 8 tygodniowy nie dłuzszy
a minimum 6 tyg ale raczej na 99,9% 8 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
wiec tak
DT przed treningiem cytonox, po treningu cytocell
DNT rano 5g mono styka.

teraz policz ile wyjdzie ci DNT*5g=ilosc do zakupu mono
stawiam na okolo 250g

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Łee tez sobie kupie to co MARIAN ;D 20zł drozej, a produkt wydaje sie lepszy.

Aha i mam 3.5 puchy bcaa rxgold. Mysle czy zjesc 1.5 puchy do tego, a 2puchy zostawic na redukcje? Czy w ogole nie ruszac bcaa

Zmieniony przez - mrow007 w dniu 2011-01-02 15:07:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
TomQ to tak:

cykl bedzie trwał 8 tygodni
trening na siłe bede miał 4 razy w tygodniu
wiec DT bedzie 8*4=32 dni
a DNT bedzie 8*3=24 dni

tego Cytonox jest w puszcze 880g
i pisze ze jest 40 porcji (a ile wchodzi na porcje??ile to jest jedna porcja 22g?) ciekawe jak t se odmierze


a tego Cytocell jest 680g i pisze ze tez 40 porcji czyli ile tu tez wchodzi na porcje?jedna porcja to ile to jest 17g?

czyli jak bede miał DT 32 to musze miec tego i tego po 32 porcje?
bo w DNT tylko mono i nic wiecej?
bo przy dawkowaniu pisze ze tego Cytocell w DNT biore dwie porcje, jedna rano i druga przed snem a w DT jedna porcje po treningu a druga rano
tylko wtedy jedna puszka by starczyła na kilka dni...wiec lepiej pewno to mono

i z tego co obliczyłem wyzej DNT bedzie 8*3=24 dni

czyli 24*5g=120g

czyli tyle mono wystarczy?
czy sie gdzies pomyliłem w obliczeniach...
bo moze by chcoaz dwie porcje po 5g dac tego mono w DNT bo jak tego Cytocell wogóle mam nie dawac DNT?

bo nie chciałbym zeby czegos źle zmaówił dlatego wole sie dopytac

z góry dzieki za odpowiedz




Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2011-01-02 17:29:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
W cukierasach Ci mogę doradzić

Masz niby deklarowane 40 porcji, ale biorąc pod uwagę błędy pomiarowe robi się już z 38-37. Pod koniec cyklu możesz brać po półtorej porcji i z głowy

Taki zestaw akurat by był si na te 8 tygodni.

Nie wiem jaka jest ilość krety w DT ze staków, ale możesz dać np. 5g MONO w DT i DNT.

Staki łykasz w DT tylko. Cytonox przed treningiem 22g a Cytocell po treningu 17g. 5g MONO rano w DT i DNT.

Wtedy 300g mono z vitala do tego i masz gotowy cyklon


Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2011-01-02 17:45:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Monohydrat + co jeszcze?

Następny temat

co do kreatyny?

WHEY premium