SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

domowe cwiczenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli chodzi o piersi to znalazlem dla ciebie cos o nich..

https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=6889&forum_id=104&Topic_Title=&forum_title=Fitness

tam jakas dziewczyna pyta sie dlaczego znikaja jej piersi.. cwiczy.. polecilem kupeli 6 miesiecy temu treningi fitness i tez jej piersi zmalaly.. to podobno nieuniknione.. albo miesnie albo piersi.. ale nie jestem specjalista ) popytaj w dziale fotness... jesli chodzi o ramiona to popracuj na barkami i nad tricepsem.. to fajnie u dzieczyn wyglada.. pa pa

"name means nothing on the battlefiled"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
jezeli zaczniesz ostro cwiczyc-np jak moja kumpela codziennie bieg po 30 minut to pozegnaj sie z cyckami-tam tluszcz spala sie pierwszy
pozdrawiam

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właściwie to ja nie musze nazekac na barak piersi tak jakos mam ze sa duze i powiem szczerze ze przez to trzeba nad nimi wiecej pracowac...Nawet sie nie obraze gdy w czasie odchudzania zmaleja bo czasem mi sie zdaje a wlasciwie zawsze ze te dziewczyny o mniejszym biuscie sa atrakcyjnejsze mysle sobie wtedy ze jestem przy nich taka duza a jeszcze jedno male staniki sa fajniejsze i jest wiekszy wybor tzn.nie nazekam ale tak sadze.pozdrawiam wszystkich czytajacych)))))

Wita Stenka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!

"No WOW dzieki ale o piersiach i ramionach nawet nie wpomnieliscie"

Na fitness.hoga.pl jest cos o piersiach i ramionach.

"Ano i mam pytanie czy w czasie wysilku fizycznego szybciej rosna wlosy czytalam na ten temat czy to prawda?Zdaje mi sie ze chyba tak (niecierpie depilatorow)ktos gdzies mowil o elektrycznym usuwaniu wlosow na stale to by mi odpowiadalo..))))))"

Wlosu szybciej nie rosna od samego wysilku Moga rosnac szybciej przez to, ze kulturysci jedza wiecej i dzieki temu dostarczaja wiecej budulca dla wlosow(zauwazylem to u siebie) albo biora koksy, ktore moga sie przyczynic do wiekszego owlosienia.
Pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Faldy skórne

Następny temat

Pytanko co do jajek!

WHEY premium