SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dolegliwosci, co usunąc w diecie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2252
Witam od początku stycznia mam częste gazy (nie pamiętam czy miałem je wcześniej) czy to może być spowodowane tym ze od początku stycznia 3 razy nagiąłem dietę w jeden z dni jedząc połowę cheeseburgera w drugi trancini (bułka z szynką serem i keczupem) i w trzeci tez trancini (nie pod rząd ale nie pamiętam dokładnie w jakie to było dni) Nagiąłem dietę w sensie ze zjadłem jak zawsze pełne zapotrzebowanie i do tego dodatkowo te Fast foods.
I drugi problem, jak wstaje w nocy do toalety to mam trochę takie uczucie jak bym miał zaraz zwymiotować ale to tylko uczucie bo tak czy siak nie zwrócę, nie jest ono stałe jest od czasu do czasu, jak rano wstaje do szkoły to tez tak często mam.
Dla pewności wstawie swoją dietę którą stosuje w dni treningowe i nie treningowe, jest to dieta carb cycling, ważę 100kg przy 194cm.
Tego czy miałem te gazy od początku to nie jestem pewien ale raczej nie, a odruchów wymiotnych od początku na pewno nie miałem ale od kiedy je mam to niestety tez nie pamiętam ;/






Słyszałem ze to może być od kalafiora, ja go codziennie nie jem oczywiście dużo częściej jem sałatki z pomidorem, ogórkiem, rzodkiewką, i jogurtem naturalnym.
Aha jeszcze rano jak mam te odruchy wymiotne to przy okazji mam tez zgagę i te dwie rzeczy znikają jak cos zjem.

Zmieniony przez - Celtic w dniu 2014-01-22 11:39:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta redukcyjna/jadłospis/Pomoc

Następny temat

Ocena diety, potrzebne porady

WHEY premium