SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobre rozciąganie do obu szpagatów!!!!!!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26377

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
mic jesteś po******lony

sorry pomyliłem sie wolfi wybacz

-----------------------------
MODERATOR GIER KOMPUTEROWYCH
-----------------------------
...SFD FIGHT CLUB...

" Staraj się dążyć do doskonałości , rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę. Te zasady pomogą ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią cię silniejszym, napełnią nadzieją i wskażą ci drogę ku wielkości. " - Joe Weider®

Zmieniony przez - Placek w dniu 2003-06-21 15:28:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Po pierwsze to poczytaj topic "Rozciąganie nóg do szpagatów". Jest na samej górze.
Pomijając bardzo chaotyczny wtęp:

"A i bym zapomniał rozciągać sie jest najlepiej raz dziennie albo przynajmiej co drugi dziewn choc tego osobiście nie polecam. "
Najlepiej co drugi dzień. Musimy mieć czas na regeneracje.

"grzbiet 3x25-sekund kładziemy sie na brzuchu i podnosimy tłów jak najwyzej oczywisćie podpieramy sie rękoma i jak najmocniej rozciągamy troszke grzebiet a raczej umacniamy go rozciągają brzuszek. "
Tu sie czepiam Rozciagamy brzuch, nie grzbiet

"skłony siedząc 2x 25sekund- to samo co wyzej tylko siedząc (mozna użyc partnera który będzie nas dociskał z góry ) "
Dodałbym, że partner powinien naciskać w miejscu "garba". Powinien być to naprawdę zaufany partner.

"rozciaganie szpagatowe(to co tygryski lubią najbardziej) -siadamy w jak najszerszym rozkroku... "
Pisząc o tym zapomniałes opisać samej pozycji. Generalnie chodzi o to, zeby wypiąć dupę do tyłu() i wigiąć się w łuk tak, żeby wygodnym było podpieranie się nie z tyłu a z przodu.

"po czasie kiedy mniejwieej mięsnie sie uspokoją jakaieś 2-3 minuty w moim przypadku nie treba czekać"
Należy dodać, że trzeba w tedy ruszać tymi nogami, chodzić. Ja bym czas skrócił do 1 minuty.

To mniej więcej tyle.

______________________________
Sprzątam w "Stylach Tradycyjnych"
SFD has you...
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."
1

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
ja dopiero zaczynam sie rozciagac... ten trening bedzie dla mnie odpowiedni?
1

Ehh ciezko bedzie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 268
Witam !
Trenuje raz dziennie okolo 1 godziny ! rozciagam sie jak na treningu ale na 2 dzien po rozciaganiu nie moge chodzic strasznie mnie sciaga jaka jest tego przyczyna ;> ?
Oraz kolejne pytanie czy jak sie rozciagam mam miec luzne miesnie ? bo jak robie sklon siedzac na tylku w rozkroku i chec zlapac na stope napinam miesnie czy to jest zle ;> ? co mam zrobic ? jestem strasznie slabo rozciagniety !!
Dodam ze mam mocno zbudowane nogi ! tak twierdzi trener !
z góry dziekuje pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1105
Posłuchajcie, mam propozycję: niech ktoś, kto rozumie dokładnie jak robić te zalecone ćwiczenia nagra filmik z tymi ćwiczeniami albo chociaż zaserwuje linki - to bardzo pomocne.
...
Napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Równowaga

Następny temat

Conan silveira w pierdlu ?

WHEY premium