SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do znawcow

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
wiem wiem ze to zalezy od indywidualnych itd itp z nuterndem jakos ich kreatyna mnie nie przekonuje bralem przed wakacjami wiem za to ze ich carnitargin jest ok , a wracajac do0 kreatyny to wiem ze paczka 150 ale czy nie potrzebne sa 2 czy bralliscie wedlug ich dawek czy wieksze i jeszce czy mozna laczyc np 5 dziennie creavate a 5 mono ???????creavate jest bez fazy a mam pytanie co do mono czy ladowanie nie daje mniej stabilnej choc wiekszej masy jak to bylo u was???

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pirogronian daje masę lepszej jakości - mniej wody, wg mnie nie ma porównania z mono - to inna liga. Ja biorę Creavate 6 rano z rybozą i 6 po treningu też z rybą, nie łącz pirogronianu z monowodzianem

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja brałem 7 dziennie i wynik był lepszy niz po 10g monohydratu z ładowaniem

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
a juz myslalem ze sie nigdy nie odezwiesz dzieki za rady (chyba sie powtarzam) czemu bierzecie wiecej niz zalecaja czyli w moim wypadku 10 kapsow dziennie i przez ile dni , bo zastanawiam sie nad ta woda caly czas jesli zejde z cyklu i bede chodzil na kicka to czy to nie zjedzie za bardzo dlatego moze wybiore creavate (szkoda ze drogi)a czy moglo by byc tak 7 w bez treningowe i 10 w treningowe

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz brać mniej, ja biorę tyle bo mam optymalne efekty, ale bierz równe dawki - np tak jak Bull napisał

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
ok a jak dlugo ja stosowac i jeszce jedno pomijajac fakt mozliwosci tycia po glukozie to jak maja sie efekty/cena glukoza ryboza

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ryboza po prostu nie tuczy i to jest główna jej przewaga nad glukozą, i jeszcze poprawia regenerację, co do relacji cena/efekty to jeżeli nie masz problemów z tyciem to weź glukozę

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
niestety mam ale mam taka watpliwosc chyba wezme creavate i jesli bym bral rano przed sniadaniem albo w nocy bo czesto sie budze wysiusiac to z ryboza ale po treningu nie biore zadnej odzywki i teraz mam taki pomysl zaraz po 20?-30?glukozy 5-8 glutaminy prolaba i kreatyna po pol godzinie bialko z woda po nastepnej pol h posilek ,mysle tak bo po np kicku musze wziac jakies wegle czy to nie bedzie dobry pomysl i wiem tez zeby nie laczyc glukozy z ryboza a jeszce jedno czy gdybym sie zdecydowal brac tak jak jest napisane to podzielic te 5 gram na 2 czy brac naraz czy ty brales kiedys w tych dawkach wiem ze na opewno potrzebujesz mocniejszych rzeczy niz ja

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie dziel dawki bierz całą, między białkiem a posiłkiem nie moosisz robić przerwy, lukozy 30g, fiszozy 4g

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
czyli jaki odstep w koncu pol czy godzine po wzieciu rozumiem ze jest reszta jest ok i moge stosowac naprzemiennie glukoze i ryboze jeszce jedno czy na pierwszy raz zdecydowac sie na wieksze dawki czy pozostac przy 7 kapsach w jednej porcji jak sadzicie co bedzie lepsze dla mnie w tym momencie (wiek itd itp)

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie Q10

Następny temat

aminkkwasy- opis

WHEY premium