SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie Q10

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Specyfik jakiej firmy najlepiej wypada?

spec. suplement
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16257
Bull moj znajomy juz na paroletnim stazu treningowym przez 4 miechy lecial na Q10 chyba z Kaizena jak pamietam choc ja go w ofercie u Cybera nie widze(slepy czy co).Byl zadowolony , dopiero po 2 miesiacach poczul lekki przyplyw energii ale byl bardzo zadowolony ale ile opakowan zjadl nie wiem .Dam Ci znan na dniach jak go zlapie.

654 tank hunter batalion

654 tank hunter batalion

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki czekam!
Nie brałem go jeszcze nigdy ale Bigger poleca go włączyc do suplementacji wiec spróbuje

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Q-10 z Naturell jest jedna z opcji (z tych dostepnych na polskim rynku) (slyszalem dobre opinie na jego temat) ale musisz samemu rozwazyc wszystkie opcje... Napisz ktory srodek wybrales jak juz sie zdecydujesz...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tym suplementem nie jestem na topie więc pewnie zrobie jak mówisz.

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25259
Guru kiedys pisał ze jedynym wartym Q10 jest forma w płynie - nie chce cie wprowadzic w bład wiec lepiej zajrzyj do dzialu Porady Medyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrą rade zawsze dobrze przyjąć!

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
jedyny sensowny specyfik -Q10 na naszym rynku to preparat f-my vitacare z dodatkiem lecytyny w capsach.
naturella jest niezły (ale ja osobiscie prawie sie nim udusiłem wiec go nie stosuje teraz(postac softgell-miekkich kapsułek)
ponoc olimp na dniach wprowadza Q10(ale tego dokładnie nie wiem:((

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25259
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja stosuje Q10 od dłuższego czasu - NOW wart jest polecenia, Naturel też jest dobry.

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Hmm z tych o ktorych mowicie to Naturell wydaje sie byc najlepszy... Bigger przeciez te kapsy sa dosyc male i latwo przechodza przez przelyk wiec nie kumam Twojego problemu....

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mleko w proszku a ovopol

Następny temat

do znawcow

WHEY premium