SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do znawców-jak odblokować tarczyce?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21
Witam, panowie narobiłem sobie krzywdy, bardzo długo 10 miesięcy brałem cytomel i zablokowałem sobie całą tarczyce ,endo powiedział że nie ma nic na odblok i trzeba czekać , a ja już miecha jestem w niedoczynności, zimno mi jak cholera,bladycały,zero motywacji,apetytu ,obrzęki itp,co z tym zrobić, czym odblokować tarczyce, ewentualnie jakie środki na wzrost metabolizmu co nie koliduje z tarczycą, czy to wogule wróci do normy?czy guglosterony coś dadzą? teraz tylko clomid szamie może coś odblokuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10507
ja bym wskoczyl na jakas mala dawke t4 mozesz sie do sanatorium nad morze wybrać albo grota solna moze cos pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
10 miesiecy na t3 niezle,

dzieciaki za hormony sie biora i pozniej widac skutki
1

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2340
teraz to raczej bedziesz musial brac t3 do konca zycia......

Live for nothing... or die for something.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
to ladnie sobie narobiles... wogole czytales cos zanim sie zlapales za t3;/ jak dla mnie to masz juz po zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2340
Może czas najwyższy wybrać się do lekarza-specjalisty. Może on znajdzie jakieś rozwiązanie...

10 miesięcy... to się we łbie nie mieści.

Live for nothing... or die for something.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13432
skad sie biora tacy idioci wez sobie teraz kup heroine i wal az sie nie wykonczysz idioto

lekarstwo od trucizny różni tylko dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 418
propsy dla autora tematu.

sam kminie pomysł na dobrą prowokację.

a ta jest genialna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolego zniszczyles sobie zdrowie. Teraz zostal Ci tylko lekarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1263
kto ci wogole powiedzial ze to mozna brac przez tak dlugi czas...;/ wogole to w jakich dawkach to brales?? ratunkiem jest tylko lekarz ktoremu musisz wszystko dokladnie opowiedziec co i w jakich dawkach brales;/ ale moja wstepna diagnoza to taka jak Gregora zepsoles sobie zdrowie chlopie. wydaje mi sie ze teraz nie rozstaniesz sie z t3 przez baaaaardzo dluuuugo...
1

Hated by many
Loved by few
Feared by all

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41512
Nie wierze w to nie ma aż tak "nierozsądnych" ludzi...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie UG na dzień dziś najpewniejsze?

Następny temat

jak z tym winem??

WHEY premium