SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do pierdla za P2P zamiast za sterydy!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
to ja napisze to co tu zwykle piszą do osób płci żeńskiej udzielających się w tym dziale: POKAż FOTE

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
to co w stalowej było z tego co wiem jedna z telewizji kablowej a głownie prezes złożył pismo o kontrol dla tego że owa telewizja tez ma net wolniejszy i drozszy niz stowarzyszenie i poprostu pewnie chciał sie pozbyc konkurencji co mu sie nie udało

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
jako przeciwniczka koksowania udzielam sie jedynie w tym poscie, moge pokazac jedynie ile udost. na dc++
pzdr

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19983
To by wiele wyjaśniało.Bo jak niewiadomo o co chodzi to chodzi zazwyczaj o pieniadze.6roove pokaż zdjęcie

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
ale sam sobie zaszkodził bo gdy zaczeli sprawdzać stowarzyszenie to wzieli sie za reszte sieci hehe tutaj jest link:http://stalowe.info/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz_artykul&id=310

Zmieniony przez - kesieo w dniu 2006-11-01 19:13:50

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391


a co tam i tak nic nie widac
pzdr

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
no i pozasłaniała wszystko najciekawsze

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8224
witam

Kilka miesiecy temu czytalem bodajze w gazecie prawnej, ze jak psiarnia zrobi nalot na chate i znajda nielegalnego windowsa to nie bedzie trzeba placic zadnej kary ani nie bedzie konfiskaty sprzetu tylko trzeba bedzie zakupic oryginalny windows i tyle. zreszta po jaki ch... psy mieli by zawijac calego kompa jak winda jest tylko na dysku? najwyzej to sobie dysk moga pozyczyc a nie reszte sprzetu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
http://www.echodnia.eu/podkarpackie/?cat=10&id=39135 

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19983
Z tego co wiadomo w Polsce:
1.Obowiazuje zasada niewinności, więc to oni muszą Ci udowodnić, że masz mp3, filmy, system nielegalny, a nie Ty, że nie jesteś jeleniem - co jeśli ktoś się ostatnimi czasy 5 razy przeprowadzał i zgubił licencję na Windowsa?
2. zawsze możesz mieć na dysku mp3 z piosenkami, które masz na oryginalnych płytach na półce - a może właśnie pożyczyłeś płytę koledze, który wyjechał na tydzień i nie sposób się z nim skontaktować?
3. nie ma odpowiedzialności zbiorowej - czyli trzeba wskazać palcem osobę, która popełniła przestępstwo, a skąd wiadomo, że dany program ściągnął Jaś a nie Małgosia?
4. masz prawo pożyczyć płytę do posłuchania od kolegi i nie podpada to pod te wszystkie zakazy "płyta nie do wypożyczania", jak również skopiować płytę do własnego użytku - więc może właśnie masz taką legalną kopię, a oryginał leży u kolegi?

Itd., itp., ogólnie bardzo dobry prawnik zajmujący się sprawami komputerowymi twierdził kiedyś, że właściwie nie ma szans na skazanie za złamanie praw autorskich w takiej sytuacji - no chyba, że delikwent sam się przyzna.

No i jeszcze jedno - dlaczego ktoś zatrzymuje komputery? Przecież jako dowód podpada tylko dysk - a co jeśli pracuję w domu, mam legalną bootowalną płytę np. z Ubuntu, a wszystkie "firmowe" pliki wiszą sobie gdzieś daleko w sieci? Może by tak podać kogoś do sądu i żądać odszkodowania za utracony zarobek? Oj głupi ci ludzie, głupi...


Znalazłem to na tym forum tak że nie ma się czego bać .No chyba że ktoś jest jeleniem i się sam sprzeda.Niestety policja umie straszyć takich ludzi którzy normalnie są uczciwymi obywatelami tylko akurat sciągli sobie pare plików mp3.Takie człowieka najszybciej się zastraszy i przyzna się do wszystkiego.Statystyka wykrywalności wzrośnie bo w kartotece człowiek który skopiował dla siebie pare mp3 jest zrównany z hurtownikiem co wypala tysiące płytek na handel.Tak że trzeba być twardym nie miękkim!!!!No i jeszcze jedno przecież mp3 można kupić w sieci i legalnie je sobie sciągnąć i ciekawe jak to udowodnią:)
6roove ładna fotka :D
Zmieniony przez - Tankowiec w dniu 2006-11-03 10:03:06

Zmieniony przez - Tankowiec w dniu 2006-11-03 10:06:09

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój 2 cykl

Następny temat

Plan na kolejny cykl

WHEY premium