SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do oceny he he

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 154
Morph bardzo dobry dales obraz o ludziach z zawodowy: znaja sie swietnie na odzywianiu, treningu i sterydach. Szkoda ze tylko na tym.

35-36 w bicu, no wlasnie, co to jest w porownaniu z "waszymi" 50 w kablu. Jestem z was dumny ze "tyle" osciagneliscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 881 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11156
Nie napisalem nigdzie ze ich wiedza opiera sie tylko na diecie treningu itp.Masz kase mozesz miec zawodowke wazne zebys sobie w zyciu radzil!!

Jak antus jest tak dobrze doksztalcony to po co wali swoje wywody ktore sa z dupy wziete.Niech sie zajmie czyms co potrafi a nie tym co chcialby umiec.

I po drugie jak sami widzicie co to za dzial to po co w ogole takie osoby jak wy tu wchodzicie ???

wejdzcie sobie na jakies inne forum i porozmawiajacie o nauce


P ooo zdrawiam


Zmieniony przez - morph4 w dniu 2006-06-26 00:17:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 881 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11156
Ja jakos waze 80kg z hakiem i co z tego do 110kg mi jeszcze duzooo brakuje.Ale chlopie ja to juz koks wpie...rdalalem jak mialem 10 lat i teraz widzisz tego skutki uboczne zamiast zaczac teraz i wazyc 110kg kibluje przy 80 :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
hmmm, chyba ktoś pomylił kaluklator do liczneia cyfer z jakims smiesznym kaluktorem do wyliczania zapotrzbewania, np taki jak na stornei Olimpa. to dla sprostowania móie ze miałęm na myśli zwykły kalkualtor żeby np przemnożyć złaożmy 4 x masa ciała.

faktycznie, doszło do mnie że tutejsi koksiarze sa sobą bardzo zafascynowani i zadufani w sobie, a młodzi w ich oczach to jakieś pszczyle. zapomniał byk jak cielakiem był.

i troche rozsmieszył mnie tekst Marcina, że "tamci koelsia mają wspaniałą genetyke to i bez koksu lepeij by wygladali ode mnie" - dobra, spoko niech tak bedzie, mam złą genetyke, wogóle mam nitki zamiast miesni, widziałeś i badałes moje ciało serki razy, widizałes jak na siłwoni mnie 50 kilo przydusiło, tak, ja nie wyciskałem nigdy 150, tak ja nie straciłęm 25 kilogramów na zakońćzonej 3 tygodnie temu redukcji, a mój brat tez nie ciśną nigdy 135.

czy stałem sie niewairygodny. to już wasza sprawa.

a byłbym zapomniał: 110 kilogramów to ja ważyć nie bede, bo mój ideał to Frank Zane, nie mam zamairu byc koksem al'a Coleman, jeżlei kiedykolwiek wystartuje, a daj Panie Boże, to w kategorii do 85, wiec jak widzicie siłą rzwczy nie dogonie Marcina, bo tak mocno koksoać nie zamierzam.

pozdro!

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
tutejsi koksiarze zadufani w sobie? przeczytaj moze jeszcze raz najpierw to co sam wypisywales, bo chyba nie wiesz co mowisz . i nie unos sie tak bo Ci zylka peknie . szkoda zdrowia. zachowaj je dla swoich przyszlych startow w 85k i jesli odniesiesz sukces, wszyscy jeszcze odszczekamy swoje posty .
jesli uwazasz ze frank zane byl czysty to moze... heh. kiedys byl bardzo znany tu na forum uzytkownik dboib bodajze ktory wzorowal sie na arnoldzie ... przemilcze . co najwyzej gratuluje genetyki i calej reszty, skoro wychodzisz z zalozenia ze na nim chcesz sie wzorowac .
moze z czasem otworza Ci sie klapki z oczu.
do uzyskania wagi 110kg wcale nie trzeba brac zadnego towaru o ile genetycznie masz do tego uwarunkowania. chyba ze startujesz od 60'tki ... wtedy to moze szachy, warcaby, brydz .
koniec tematu, szkoda slow.
powodzenia.

Zmieniony przez - sobih w dniu 2006-06-26 07:09:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
nie zrozumiales mnie. Poprostu jesli mial bys taka sama diete jak ci panowie, bral bys te same koksy i mial bys ten sam trening to nie osiagnol bys tego co oni. To sa wyjatki ktozy maja najlepsza genetyke sposrod wszystkich kulturystow kumasz baranie ?? Dlaczego polscy kulturysci nie sa tacy jak ci z mr.Olympia ?? Twierdzisz np ze masz lepsza genetyke niz Mariusz Strzelinski ?? Myslisz ze zrobisz forme na zawody w kategori do 85 kg bez koksow ?? nie bedziesz koksowal tyle co ja
?? A ty Qrwa myslisz ze ile ja tego bralem ?? Teraz robie moj 3 cykl!! Poprzednie dwa byly z dupy i to w dodatku 2,5 roku temu wiec mi nie pie..dol. Hu..a wiesz h..a widziales. Mieszkasz na jakiejs wiosce zabitej dechami i podniecasz sie nad dilem co ma 100 kg. Swoja droga po co ci dil skoro nie koksujesz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
może dropy bierze od niego

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2767 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9278
jak to po co mu dil ???
dil przeciez wazy 100kg,wszystkie zakapiory kuja sie olejem zeby wygladac jak on

historie piszą zwycięzcy,a prawo stoi po stronie silniejszego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 366 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6208
anek17 won z forum.Kolejny kozak i pseudo znawca.

Zmieniony przez - monster2 w dniu 2006-06-26 10:07:06

i'll show you how good i am ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 154
Swietnie powiedziane, ci wszyscy kulturysci maja wspaniala genetyke i sa wrecz stworzeni do brania koksow. Ich niecodzienna genetyka jest legalnym przyzwoleniem na branie sterydow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

guzek kolo sutka

Następny temat

Meksyk

forma lato