SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do oceny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 158
Witam serdecznie forumowiczki :)

Ćwiczę już od początku marca ale niestety nie widać żadnych efektów wobec czego proszę bardzo o pomoc.
Ćwiczę 5-6 razy w tygodniu zestaw p90x3 do czego 3-4 razy w tygodniu po tych ćwiczeniach dorzucam 15-20 minut skakanki. Myślę, że efektów nie ma gdyż nie stosowałam żadnej specjalnej diety a jedynie starałam się zdrowo odżywiać itp. Niestety nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów wobec czego wyliczyłam swoje zapotrzebowanie i wrzucam do oceny przykładowy jadłospis. Mam 170cm wzrostu i ważę 71kg, wyliczyłam, że moje zapotrzebowanie wynosi 1538kcal wobec czego proszę o sprawdzenie czy wrzucony zrzut miski nadaje się do redukcji.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Jeśli nie ma efektów to albo trening, albo dieta albo to i to leży.

Regulamin poczytaj i uzupełnij wymagane informacje(ankieta,zdjęcia sylwetki) zwłaszcza "co jedzą Ladies" i według tego układaj posiłki. Na podstawie informacji które podałaś można powiedzieć, że masz za mało tłuszczu/białka w diecie a za dużo węgli,kaloryczność w stosunku do Twojego wzrostu i wagi też jest za niska. No i jakościowo: za dużo nabiału, dżem, margaryna, szynka- do wywalenia, jeśli twaróg to tłusty/półtłusty- jest mniej przetworzony, warzyw nie wliczamy (chyba że dostaniesz takie zalecenia). Informacje o treningu również są w regulaminie.

Poczytaj to co Ci wkleiłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 158
Wiek : 24
Waga : 71
Wzrost : 170
Obwód w biuście(1) :89
Obwód pod biustem : 78
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 72
Obwód na wysokości pępka : 86
Obwód bioder (3): 99
Obwód uda w najszerszym miejscu: 56,5
Obwód łydki : 32,5
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : twarz
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 5-6 razy w tygodniu
Co lubisz jeść na śniadanie: błonnik z rodzynkami i mlekiem
Co lubisz jeść na obiad : mięso z warzywami
Co jako przekąskę : jogurty naturalne z owocem
Co jako deser : kakao
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: skakanka, ćwiczenia w domu
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety : brak

Zapotrzebowanie wyliczyłam stąd: http://www.herk.pl/programy/zapotrzebowanie-kalorie.php  tak żeby gubić średnio 1kg/tydzień - do zrzucenia mam jakieś 5-6 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49135
Wrzucisz zdjęcia sylwetki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dwumiesięczny: tabata i ćw siłowe

Następny temat

Proszę o pomoc w sprawie diety oraz treningów.

WHEY premium