SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dla fachowcow

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
no to zayebiscie... a jak tam góralowi poszło??? ****a miałem iśc i coś wypadło a tak niedaleko były mistrzostwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 313 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1204
a co mysilsz o polaczeniau prolongatum z superka? bo zalezy mi zeby pojsc troche w mase a na samej superce lub superce z propa to malo pojde w masie co nie? jak dodam prolo to odblok nolva tak samo? a jakbym chcial clomidem to zaczac tak 3 tyg. po ostatnim strzale?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
rób jak chcesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 313 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1204
no dobra ale czy mozna takie polaczenie stosowac? no i co z tym odblokiem. chce zrobic dobrze wiec zwracam sie do speca :D po prostu gupie sie z tymjak sie bierze clomid i nolve bo po kazdym srdoku i po kazdym polaczeniu stosuje sie go inaczej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Wiek 206 dni Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13397
ja tam sie niezanam ale tescia chyba mozesz se darowac narazie w tym wieku masz go wystraczajaco duzo!jeslijuz to dalbym tak jak mowi kazam supere 1-6 i moze niewielka ilosc propa od 3-6tyg jak juz wlasna produkcja lekko spadnie!ale jak juz mowilem ja ise nieznam wiec rob jak chcesz:)

BBBB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Goral nie startowal bo chory byl podobno.Ale na zawodach jest, oglada sobie.Jutro są jeszzce inne kategorie Wagi 55kg, 96 i 120.I jeszcze chyba jakies dziewczyny

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Jutro od 9 do 14 mniej wiecej jeszcze beda zawody.Jezeli zdazysz przeczytac tego posta i bedziesz mial czas to zawsze mozesz se wpasc (-%

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3883
Do tak krutkich cykli lepszy jest prop bo prolo rozkręca się jakieś 3tyg wiec robienie na nim takich cykli traci sens musiało by bys z 8-10tyg.
Masa którą byś zrobił na prolo była by powiększona o zatrzymaną wode.
Na odblok paczka clomidu tabletek dziennie: 3-2-2-1-1-1-1-1 lub odpowiednio nolwy jakoś to było tak że 50mg clomidu = 20mg nolwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 313 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1204
Bajorek a czy na cyklu porpa z superka jestem wstanie przybrac na masie czy raczej cykl jest na pociecie sie? i czy ma sens dorzucic do takeigo cyklu mete?

Zmieniony przez - pawel.w.87 w dniu 2005-05-15 16:48:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3883
cykl na ładną mase bez większej ilości wody ... zarzuć z 2,5-3g białka dziennie i będziesz zadowolony
mietka można więcej masy pójdzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

7 dni w tyg???

Następny temat

Front - Zle sie czuje

WHEY premium