SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

discovery

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7202
Nawet jezeli mistrzowie kung fu, karate itp. sa w stanie zadawac tak skuteczne ciosy w punkty witalne i wykonywac skomplikowane dzwignie podczas walki (w co ja raczej powatpiewam) to dla przecietnego czlowieka niema to najmniejszego znaczenia - ktos kto trenuje dla samoobrony niekoniecznie chce trenowac przez cale zycie po to zeby w podeszlym wieku stwierdzic ze w koncu umie wykonywac jakies zabojcze techniki ktorych oczywiscie i tak nie mozna sprawdzic w praktyce na sparingu - dla kogos kto trenuje dla samoobrony czy wspolzawodnictwa wazniejsza jest szybkosc zdobywania umiejetnosci i mozliwosc ich (w miare) obiektywnej oceny podczas walk sparingowych i sportowych na zawodach itp.
To co napisalem nie oznacza ze trenning styli tradycyjnych niema sesnsu - to kwestia celi jakie spobie stawiamy - jesli kogos interesuje wspolzawodnictwo i samoobrona to moim zdaniem sa leprze dyscypliny i style.

"Złom, wolna amerykanka..wybuchy" - Wayne Cramp

"Złom, wolna amerykanka..wybuchy" - Wayne Cramp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7202
.
"Złom, wolna amerykanka..wybuchy" - Wayne Cramp

Zmieniony przez - Hermann w dniu 2003-01-24 14:35:33

"Złom, wolna amerykanka..wybuchy" - Wayne Cramp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Starykarat: jeśli będzie leciał w telewizji jakiś film o starych mistrzach, w którym będzie można zobaczyć te mistrzowskie ciosy kostką, to daj znać - dawno nie widziałem żadnego filmu z Brucem Lee, chętnie obejrzę. Ale wiedz że filmy a rzeczywistość, to trochę co innego. Jeżeli się nie nauczysz tego odróżniać, to nastepnym razem gdy mamusia i tatuś pójdą na imprezę i będziesz mógł obejrzeć film po 22:00, możesz mieć problem jak zobaczysz jakiś horror. To będzie się mogło trwale odbić na twojej psychice, jak zobaczysz Dracule pijącego krew - nie będziesz po ciemku z domu wychodził!!


You are not a warrior, You are Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6624
BJJ BOY-idiotą to ty jesteś,to że ktoś ma inne poglądy niż ty nie znaczy że trzeba go zbluzgać,zachowujesz się jak pięcio letnie dziecko,ktoś mówi
inaczej niż ty to jest głupi.Spróbuj czasami pomyśleć,to naprawde nie boli!


"Live to fight,fight to live"

...:::BORN TO FIGHT:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6661
Alu a co Ty jesteś obrońcą z urzędu??Tekst nie był kierowany do Ciebie a zabierasz głos.Pomyśleć hmmmm może kiedyś spróbuje jak to jest.Wiesz wole trwać w umyśle pięciolatka

WALKA TO MOJA RELIGIA BJJ TO MOJE NIEBO

<<Mistrz Legnicy w Strong Man Junior>>
<<28 maja 2004>>
POLISH POWER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


BJJ-boy! Jeśli jesteś BOY to ile masz lat? Dwa czy pięć? Wstałeś już ze swojego parteru, czy jeszcze raczkujesz? Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to wetnij się do rozmowy na inny temat. To już tak jest, że jak ktoś nie ma argumentów, to sięga po piękne słowo Idiota.
A mam jeszcze parę słów do entuzjasty Bruce Lee. Niestety w tv nie leci, ale pożycz sobie kasety. Dużo zabawy, fajne odgłosy. A co do tv, to coś ci powiem (chociaż wątpię że cie przekonam). Otóż jeśli coś leci w tv to znaczy, że jest zwykłym głupstwem na poziomie BigB i Idola. Horrorem mnie szczerze rozbawiłeś. Nawet nie wiesz jak...

"Karate podnosi jakość życia"(Nagamine sensei)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6624
Obrońcą z urzędu to ja nie jestem,ale forum nie jest po to żeby sie bluzgać,tylko żeby prowadzić dyskusje.

Pozdro


"Live to fight,fight to live"

...:::BORN TO FIGHT:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Alucard, co ty ćwiczysz, że robisz takie OK wrażenie. Ktoś rozsądny może przekonac do wszystkiego. Obejrzałem sobie jeszcze raz o tych Dladiatorach na Disco-very. Filmik bardziej mi się podobał. Zreszta na końcu Benny Urquidez mówi: Sztuki walki to sztuki walki, a K-1 i UFC to bijatyka za duże pieniądze. No i ma rację. Ale ten instruktor BJJ (ten nieznany) jednak chrzanił. Co innego jeden z Gracie - ten mówił do rzeczy. Parter kobietom może sie przydać.

"Karate podnosi jakość życia"(Nagamine sensei)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6661
No widzisz,ale my raczkujący w parterze nie mamy racji

WALKA TO MOJA RELIGIA BJJ TO MOJE NIEBO

<<Mistrz Legnicy w Strong Man Junior>>
<<28 maja 2004>>
POLISH POWER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 422 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6624
NO,to teraz wszyscy wyciągają ręke na zgode!


"Live to fight,fight to live"

...:::BORN TO FIGHT:::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Minotauro vs Henderson

Następny temat

Shooto w Wawie

WHEY premium