SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta kestogeniczna dla wege???:-)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
soja zawiera duzo niekorzystnych skladnikow dla organizmu np substancje dzialajace jak trucizny.
istnieja rowniez badania dowodzace dziania rakotworczego produktow sojowych.
Szczegolnie soi powinni unikac mezczyzni m.in. z powodu wysokiej zawartosci estrogenow.
jesli bedzie malo a Paleo nie uzupelni to poszukam w zrodlach

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak mowi biniu;
do poczytania : http://www.soyonlineservice.co.nz/

co do odzywek to po prostu ich nie potrzebujesz;
przy dietach wysokotluszczowych nie potrzebujesz duzo bialka; np przy CKD po okresie przejsciowym zaleca sie nie wiecej niz 50 g dziennie,

mysle ze ok 1-1,5 na kg wagi w zupelnosci wystarczy;


"Everything should be made as simple as possible, but not any simpler."

--Albert Einstein
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
DZIEKI ZA POMOC

np przy CKD po okresie przejsciowym zaleca sie nie wiecej niz 50 g dziennie

A TO SKAD ??
PODAJ ZRODLA
FAKT ZE ORGANIZM PRZY NSIKIM SPOZYCIU BIALKA (ZRESZTAJAK WSZYSTKICH SKLADNIKOW POKARMOWYCH0 LEPIEJ WYKORZYSTUJE TE DOSTEPNE, ALE 50 G BIALKA WYDAJE MI SIE DRASTYCZNIE MALO (CHYBA ZE DLA NIEWIELKIEJ KOBIETY)

Fakty, nie mity

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2002-06-03 12:39:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Biniu: zrodlo dostales poczta ode mnie ;)

"Everything should be made as simple as possible, but not any simpler."

--Albert Einstein
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
NHE czy CKD??
BO W NHE NIE GDYZ PISZE 50G MAKS W POSILKU * 4-5 (NIE DZIENNIE)
WATPIE TEZ ABY lYLE PISLAO 50G DZIENNIE, GDYZ W JEGO ARYKULACH PODJA RACZE 0,9COSTAM NA FUNT WAGI CIALA CZYLI OKOLO 2G NA KG

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CKD
tak ale w ksiazce pisze ze po przestawieniu sie do zachowania masy miesniowej wystarczy 50 g w ciagu tygodnia moge poszukac strony jak chcesz);

fakt ze ostatnio, jak czytalem, zaczyna sie nieco lamac i zwieksza swoje zalecenia co do ilosci bialka;
ale i tak uwazam ze przy wysokim tluszczu ale bez ketozy 1-1,5 g powinno w zupelnosci wystarczyc wiekszosci cwiczacych

"Everything should be made as simple as possible, but not any simpler."

--Albert Einstein
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ok nie trzeba wkrotce koncze NHE i zaczne ckd

sadze ze w okolicy 1,5 g bialka sie spotkamy

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeczytałam (paleo) i uważam, że to głupota, ale dyskusja byłaby bez sensu, bo , hmm, ja tu trochę murem za soja stoję od strony ideologicznej, więc bez bicia sie przyznaję, że nie potrafiłabym popatrzeć na to bezstronnie.
Ale intryguje mnie jedno-co Wy na to, że soja jest przez wiele krajów oficjalnie uznana za sztandarowy produkt w profilaktyce raka np piersi, chorób serca, nadcisnienia(fakt, że tu chodzi o fitoestrogeny i prawdę mówiąc nie wiem, jak one wpływają na facetów...ale jednak..) A jeśli została uznana w takich programach to znaczy, ze została przepadana na lewą i prawą strone tak, że juz się lepiej pewnie nie da.I jeszcze jedno-są społeczeństwa, dla których soja jest jednym z podstawowych produktów w diecie i cieszą się baaaaardzo dobrym zdrowiem, a na raka choruja dużo rzadziej niż amatorzy padlinki.Ugh-powiedziałam
A co do tego białka, to jestem chyba raczej "małą" kobietą(zalezy co przez to sie rozumie )
aha, i jeszcze do tego tekstu o soji: hmm, prawdę mówiąc to wyglada to jak teoria spiskowa dziejów +radio maryja(nie obrażając słuchaczy) i zawsze znajdzie się jakaś stronka głosząca podobne hmm poglądy...w końcu w necie można pisac co się chce. Hhehe, mam kumpla, który święcie wierzy, że człowiek nie wylądował na księzycu, że to była tylko wielka mistyfikacja Założył własną stronkępewnie sporo ludzi tam trafiło, a może nawet ktoś uwierzył...hmm, analogia?


smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"I jeszcze jedno-są społeczeństwa, dla których soja jest jednym z podstawowych produktów w diecie i cieszą się baaaaardzo dobrym zdrowiem, a na raka choruja dużo rzadziej niż amatorzy padlinki"

nie ma takich i nigdy nie bylo

ale nie jest to dyskusja na SFD wiec dla dobra innych chyba trzeba zakonczyc ten watek;

ja do niczego Cie nie namawiam tylko pokazuje druga strone medalu ;)


"Everything should be made as simple as possible, but not any simpler."

--Albert Einstein
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"nie ma takich i nigdy nie bylo "
trzepie mnie jak słyszę słowa typu "nigdy, zawsze, wszędzie"
wychodze z założenia, ze wszystkie wielkie kwantyfikatory są nieprawdziwe
no tak:przecież chocby Japończycy to fikcja-nie ma ich i nigdy nie było...
ale masz rację, ze to bez sensu




smoczek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening w domu

Następny temat

Skakanka

WHEY premium