SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

delfin

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3826
Cześć. Chciałbym prosić was o pomoc w nauce stylu pływackiego jakim jest delfin. Prosze was o linki do jakiś stron i ogólne porady!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
https://www.sfd.pl/temat213706/

druga wypowiedz w tym poście

p.s.-na przyszłośc najpierw sprawdź wyszukiwarkę

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2221
Dales akurat link do mojego postu w ktorym zle opisalem ten styl:)Wiec tutaj poprawie;)Nogi zlaczone,wykonujemy nimi jak i calym tulowiem ruch falisty,nie zapominamy o biodrach,czyli ruch biodrami w gore i w dol a za nimi ruchem falistym tak samo nogi,zeby to wszystko dobrze wyszlo musza byc rozluznione;)Rece->pod woda rysujesz dziurke od klucza,rece wychodza z wody i
przenosisz je nad woda zewnetrzna czescia dloni zataczajac taki luk:) Na poczatek proponuje zebys cwiczyl nogi z deska,albo rece od zaby i nogi do delfina,pamietaj ze w delifnie wykonuje sie 2 ruchy nogami(2gi mocniejszy) i dopiero ruch rekami,natomiast rece mozesz cwiczyc tak ze plyniesz nogi do delfina(ewentualnie zaby jak Ci na poczatku bedzie za trudno),rece masz z przodu,wykonujesz ruch prawa reka(do delfina),nastepnie lewa,na koniec przenosisz obie rece;)Delifn jest meczacym stylem:)jj ptak przejrzy moj post i napisze korekty:)pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Dzieki za n4n za poprawkę.
Ja się na pływaniu nie znam to dałem mu link do Twojej wypowiedzi.

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13061
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
tez sie zareklamuje, chociaz art popelniony przez eprom jest wyczerpujaco pelny.
ale jakby co
https://www.sfd.pl/temat201766/

n4n: robimy postepy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slam Nation :D

Następny temat

Kolejny problem z kołem

WHEY premium