SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca po terminie 2 miesiace

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
przed terminen byloby to samo

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1687
każdy ma jednak inne spostrzeżenia dotyczących daty użycia ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4431
miczelx
przed terminen byloby to samo


Jak to samo skoro jechałem cykl na swoim soku z propa i było ok... dopiero jak mi koles oddał 1 strzała bo wisiał , to po wbiciu 15 minut... dostałem zawrotów głowy...i uczucie odrętwienia n głowie




Zmieniony przez - seru2000 w dniu 2013-12-01 21:54:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
lisek8521
każdy ma jednak inne spostrzeżenia dotyczących daty użycia ..


No jak ktos nie wie jak taka data powstaje to moze miec mylne spostrzezenia

seru2000

Jak to samo skoro jechałem cykl na swoim soku z propa i było ok... dopiero jak mi koles oddał 1 strzała bo wisiał , to po wbiciu 15 minut... dostałem zawrotów głowy...i uczucie odrętwienia n głowie



a no tak to,
widocznie jego prop byl inny,
pozatym nic z tych rzeczy nie dzieje sie w 15min

Zmieniony przez - miczelx w dniu 2013-12-01 22:56:02

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4431
Prop był ten sam... ruskie rakiety , ja takie miałem w cyklu i takiego oddał mi koles.. podobno jak potem powiedział , miał rok po terminie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1687
jakbym wiedzial ze az rok to bym nigdy nie wziął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4431
Koles okazał się idiotą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1687
chyba się nie zrozumieliśmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4431
Zrozumielismy. Mam na mysli , ze tamten koles jest idiotą a ze ja gdybym wiedział ze ma rok po terminie , to bym tego nei tknął...
Tyle ze wtedy miałem 17 lat... wiec nie pomyslalem , ze ktos moze byc takim d****em zeby wciskać taki szajs...

Zmieniony przez - seru2000 w dniu 2013-12-01 23:30:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
jesli chodzi o rakiety to tym bardziej data nie miala znaczenia, bo to jest zamkniete tak a nie inaczej,
nie bierzesz pod uwage przypadku, robi sie zatrzyki z jednej butli 10ml i 6sty napyerdala, dupa puchnie, a dalej 7my 8my itd znow nie boli nic a nic i tak to najczesciej wyglada,
Data na underach jest zmyslona, wyssana z palca
a srodki human grade maja ogromna granice bezpieczenstwa i nie chodzi tu o rozwoj syfu bo to sie nie stanie w hermetycznie zamknietej rakiecie, a o wlasciwosci konkretnie testosteronu, ktory rok po dacie teoretycznie moze byc jedynie slabszy, nic ponadto

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w rozpisce, cel masa i siła

Następny temat

Głosowanie MR i MISS SFD 2013

WHEY premium