SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dłuższy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1172
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
Po co pakować kasę w propa, skoro można jechać nonstop mix/enana? Test to test, bierz to co najpiewniejsze i najtańsze.

1-20 susta/enan 750mg/week
1-18 deca 400mg/week
1-5 meta 40mg ed
10-15 wino tab 40mg-50mg ed

schodzisz 5 tyg przed koncem z orali ze wzgledu na recept. kortyzolowe (polecam art. w ktoryms z ostatnich md zdaje sie autorstwa vadima)

test to test nie ma znaczenia co wbijasz wiec zmiana estru nic nie wniesie.

mozesz ew. pokusic sie po 10 tyg o 2 tygodniowa przerwe z deca i przejscie na tren acetat np.

Zmieniony przez - passenger6 w dniu 2010-08-12 17:50:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
passenger6 co ty *******isz enana dluzej jak 8/9 tyg nie ma sensu slyszales o czyms takim jak stagnacja? progres staje? jak nie podbijesz dawki albo nie zmienisz estru to bijesz juz bo bijesz tyle tygodni i w drugiej fazie cyklu gowno z tego masz ;)

20 tyg enan nie no szacun ******* ******* ja posłucham mnie tam ***ie stagnacja po tylu tyg i na *** bic tylko tak długo zeby bic wyjasnij mi to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
xddd

powiedz mi czym rozni sie enan od propa? poza dlugoscia estra - niczym. wiesz co to ester? dlugosc lancucha doczepionego do testosteronu, wplywajacego predkosc uwalniania sie srodka do krwioobiegu. co bys nie bil w twojej krwi bedzie plynal ten sam testosteron.

czas pomyslec troche i zastanowic sie co wbijamy zamiast stosowac sredniowieczne metody, "bo tak wszyscy robia". a jak jest stagnacja to zwieksz dawke lub zmien trening, dodaj kalorii. na sucho latami mozna robic progress to dlaczego po 8 tyg na towarze ma cie lapac stagnacja? co zmieni zmiana estra bez zmiany dawki? NIC. do twojej krwi nie dostanie sie zaden inny srodek, nic sie nie zmieni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1172
prop jest tani,

ciekawa teoria passenger6, mety nie będę brał, pisałem już wcześniej

ktoś coś jeszcze doda?

Zmieniony przez - franek002 w dniu 2010-08-12 19:35:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
"czas pomyslec troche i zastanowic sie co wbijamy zamiast stosowac sredniowieczne metody, "bo tak wszyscy robia"."
no patrz ze akurat wszyscy tak robią i nikt nie narzeka na te metody ludzie rosną na tym jak trzeba przy zachowaniu odpowiednich czynnikow wiadomo dieta trening itp wiec jaki w tym problem? bilem enan i ***nela mnie stagnacja zmienilem na propa i poczułem różnice to jak mi to wytłu,aczysz ze niektorych długie estry nie klepią ? pozatym z propa łatwiejszy pewniejszy odblok niz po enanie celowac

"a jak jest stagnacja to zwieksz dawke lub zmien trening, dodaj kalorii."
o tym pisalem wiadomo ze tak jest

"na sucho latami mozna robic progress to dlaczego po 8 tyg na towarze ma cie lapac stagnacja? co zmieni zmiana estra bez zmiany dawki? NIC. do twojej krwi nie dostanie sie zaden inny srodek, nic sie nie zmieni."
to ten ktory wali propa bardziej go moze zalac niz ten co jedzie mixa? ;))) na koksie robisz miecho szybko nie porownywalnie z progresem na sucho ale z czasem po kilku tygodniach organizm potrzebuje wlasnie szoku zwiekszenia dawki lub zmiany srodka tzn. mysli sobie no dzis to bedzie lajcik dawka enana ktora mnie juz zamula na sama mysl a ty mu w ****e propa i pod góre juz ma bo tego sie nie spodziewał;) w przeciwnym razie walisz bo walisz proste a ze progres zrobisz latami ok przez kilka lat zrobisz ale nie zrobisz tego w tak upragniony sposob jak pomagajac sobie koksem robisz to szybko efektownie z motywacją ja tak mam przynajmniej kazdy ma taki cel ze chce wygladac jak najlepiej i kazdy do tego dazy jeden woli zdrowo a ja wole sie szprycowac kazdy ma wybor, jasno i na temat tak wyglada praktyka i medycyne zostawiam dla lekarzy

ps. cykl mu z dupy rozpisales 1-20 test a wino 10-15 chcąc wykorzystac te wino to ni ***a dalej testa w dodatku mixa jeszcze 5 tyg po odstawce wina nie no ziomus super jestes
deki dłuzej niz 12 tyg bym nie walił a tu 18 i zejscie mix no napewno trafisz w odblok potem bedzie pisał macie jakas wiagre ;)

Zmieniony przez - mariansss w dniu 2010-08-12 20:09:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6657
poczytaj co wadim(bokito) pisal o oralach i schodzeniu z cykli, w kontekscie kortyzolu.

z ta deca totalnie nie rozumiem o co ci chodzi, test jest 2 tyg dluzej, deci juz nie bedzie 4 tyg przy tym jak zacznie odblok. i o to chodzi.

http://www.professionalmuscle.com/forums/articles-forum/1158-growth-principles-beginners.html

poczytaj sobie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
nie schodzisz z cyklu oralem tylko mixem/enanem srodkiem zalewającym po oralu typu winstrol ktory ma w tym cyklu inną role spełniac a ty dobijesz dalej wody

wszystko zrozumialem nie jestem muzgiem ksiazkowym *******e angielski na tym poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1172
czyli zostajemy na poprzedniej rozpisce.

Chłopaki jak na dzisiaj trzyma się deca i prop z razaka?

Zmieniony przez - franek002 w dniu 2010-08-12 21:34:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16937
test to test i po 20 tyg bedzie dzialal tylko tego nie odczuwasz pod wplywem retencji itp. pozniewaz juz sie nie broni i organizm sie przyzwyczaja do hormonu podawanego z zewnatrz, smieszne sa stwierdzenia ze po 8 czy tam 12 tyg juz enan czy omka nie dzialaja heh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PH pytanie

Następny temat

Prop+Boldek+Winko+IGF?

forma lato