SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czyste mięcho+ redukcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
nieraz ciezko mi zasnac mija z 30m ale jak zasne to spie jak kamien hehe

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zestresowany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
nie nie mam stresow teraz, poprostu nie wiem leze w lozku przewracam sie na boki i mam sto mysli w glowie roznych, ale potem probuje wyzucic to z glowy i zasypiam, potem spie jak kamien jak wstaje z rana to nie raz wczesniej sie budze i mam energie, choc nie raz pospal bym dluzej ale zazwyczaj jestem wyspany

a cykl na ktorym bylem to bylo w koniec czerwca do polowy sierpnia cos takiego

teraz jeszcze zrobilem sobie przerwe poltora tygodnia ;) zeby organizm wypoczol

Zmieniony przez - Joseph89 w dniu 2009-01-02 12:35:37

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przetrenowanie?
głodny chodzisz?

jedz to mzb
wypij przed snem melise
do wanny, po kąpieli dodaj kilka kropel olejku lawendowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
ok! a co do przetrenowania to nie wiem zrobiłem okres wolnego bo teraz jechalem fbw bardzo mocno w tym 2-3x rower po 45m efeky mialem jak burza[suplementacja to witaminy mineraly, tcm, bcaa, prolongatum do uzupelnienia 1,5kg], ale po 8tyg. czulem juz ze stoje w miejscu, sila na podciaganie nawet spadla i mniejsza agresja treningowa.

a glodny nie chodze prawie nigdy jem co 3-4h 30-40g bialka i 80g wegli 4-5posilkow

a meliske pije se czasem na wieczor, lubie tak lajtowo sie czuje po tym,




wiec co mi proponujesz bym kupił, chce poprawiac swoja forme a w szczegolnosci gubic wode podskorna i tluszcz

a zamiast mzb moge brac vitamin multiple sport formula w ktorym jest 150magnezu 15 cynku i Wit. B6 20 mg z chelamag? sa tez tam witaminy potrzebne. ? bo tak mam teraz ale jak cos moge kupic mzb

Zmieniony przez - Joseph89 w dniu 2009-01-02 13:01:04

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zwolnij z treningami

kiedy miałeś jakąś przerwę? (1-2tyg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
przez marzec kwiecien i pol maja mialem przerwe to prawie 3mc nie ćwiczyłem bo uczylem sie do matury. potem przerwe miałem 2tyg. w sierpniu i dopiero teraz od srody nie cwicze, tam przed kolokwium z miesiac temu opuscilem 2 treningi

bull pomozesz z dobraniem podemnie supli;)?? prosze

Zmieniony przez - Joseph89 w dniu 2009-01-02 23:02:43

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jasne
bede po 17 daj znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
dobra ;)! bul powiem ci jeszcze coś co mnie dzisiaj spotkało. od srody(wigili) przestalem brac magnez i cynk zeby organizm sie zabardzo tez nie przyzwyczail, ty proponowales suplementacje wiec wzielem wczoraj w nocy o 23 multiple sport + chelamag to wyszlo zma + witaminy. i poszedlem spac o 1;40 bo ogladalem film chlopaki z ferajny. ja bylem tak pobudzony energi duzo nie moglem wogule zasnac potem patrze na zegarek a tu po 6. wydawalo mi sie ze wogule nie spalem a czas mi tak minol szybko.. od 6 dostalem twardego snu i spalem do 10;30 . moze ma to znaczenie ale tez wypilem wczoraj 4 czerwone herbaty i po 22 zielona lisciasta, mama mi zwrocila uwage ze sie jej nie pije wieczorem bo pobudza czy cos moze tez ma to wplyw. ale w tyg. nie zdazylo mi sie zebym nie mogl spac dopiero wczoraj po witaminach i moze zielonej herbacie. ale czuje sie wyspany i pelen energi
wczesniej tez nie bralem przed snem tych witamin tylko w poludnie ok 17.

czekam z niecierpliwoscia BULL




Zmieniony przez - Joseph89 w dniu 2009-01-04 13:44:49

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wejdz na gg 11704134
pogadamy, moze na cos trafimy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mass Active 20 vs Vitalmax Gainer 10

Następny temat

Supplemen-t - NG protein

WHEY premium