SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy znacie takie fenomeny?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1610

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 351 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7902
witam, czy byli jacyś zawodnicy którzy osiągneli sukcesy bardzo szybko? tzn, 2,3 lata treningów i przeszli na zawodostwo z dobrym skutkiem?
nie chodzi mi o medialnego pudziana:P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
rozumiem tomcio.xx ze marzysz o mistrzostwie swiata w ksw, stad ten durny temat

niestety nic z tego.

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2012-08-21 22:28:55

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
JDS w miare szybko zaczal gromic przeciwnikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
BJ Penn w 3 lata zrobił czarny pas BJJ :D to jest fenomen :D

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JDS to chyba największy z tego typu fenomenów

http://www.ufc.com/fighter/Junior-Dos-Santos

When and why did you start training for fighting? I started with Jiu-Jitsu in 2005, afterwards I met Dorea, who introduced me to Boxing

Zacząć w takim wieku, i tak szybko zdobyć pas UFC w primetime przed walką z Cainem, też opowiadał o tym, jakto sie nie lubił bić jak był dzieciakiem, a kiedyś jak dostał to sie popłakał a potem przypadkiem trafił na sekcje i mu sie jednak spodobało.


Do tego na pewno Minotauro, który po tym tragicznym wypadku gdy lekarze nie dawali mu szans że będzie chodził, zaczął jednak trenować BJJ i po 3 miechach kosił na zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Mamed chyba po kilku miechach treningu przekrojowo walczył skutek; przegrał 3 razy z rzędu ,ale widać dużo go to nauczyło.

Cormier ale to nie jestem pewien po 2 tygodniach treningu do mma zawalczył debiut ?

Dobra jeszcze Lesnar może nie najlepszy przykład ale mimo wszystko pasek miał trenował zapasy.

Wielu zagorzałych fanatyków WWE dalej twierdzi ,że Brock byłby najlepszym zawodnikiem w historii gdyby zamiast do WWE przeszedł od razu do MMA ,jednak jego problemem było to ,że po prostu nie lubi dostawać w czape co charakteryzuje takich zawodników jak Mauricio Shogun, Mark hunt czy mirko cro cop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ćpałeś coś? Cormier od daaawna trenuje zapasy i ma tam duże osiągnięcia. A Mirko, Hunt i Shogun to słyną z tego że umieją właśnie przyjmować ciosy, a nie odwrotnie.

Ja do talentów dopisałbym Lee Murraya, Basa Ruttena albo Vitora Belforta.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
A JJ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Chodziło mi też o czas treningu. Murray był wzięty z ulicy a radził sobie na ringach świetnie. Bas późno zaczął trenować grappling. No a Belfort katował boks i bjj, ale był bardzo młody jak wymiatał w UFC więc i tak szacun.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70309
Jest jeszcze jeden taki zawodnik, o którym należałoby wspomnieć w tym temacie, ale nie chcę bana dostać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ten zawodnik o którym mówisz trenuje od 20 lat Kyokushin,Muay thai,BJJ ,zapasy i ostatnio capoeire
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Chris Weidman chyba też szybko zaczął mma dobrze ogarniać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

amatorska liga mma

Następny temat

GSP vs Silva po raz setny

WHEY premium