SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy powinienem/moge coś zażywac?:>

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1295
A więc tak..
<1>Plan ułoże sobie pod własne możliwości według atlasu ćwiczeń
<2>Diety będę starał się jako tako trzymać,tzn zmienie troche moje nawyki żywieniowe ale raczej nie mam zamiaru obliczać ile białka,węglowodanów itd. dziennie powinnienem przyjąć bo tak długo nie pociągne;)No i ogranicze do minimum alkohol heh;P
<3>Kupuje to co mi doradzono:HMB MEGA CAPS OLIMP
THERMO SPEED OLIMP
KREATYNA VITALMAX 300G
<4>Dodatkowo będą różne aeroby:piła nożna,rower,pływanie:)
<5>Czekam na rezultaty:spalony tłuszcz,eleganckie mięśnie i cała reszta pięknie wyrzeźbiona hehe:)
Myślicie,że coś z tego wyjdzie?:) Ja mam wielką nadzieje,pozdro!

"Niemożliwe jest chwilowe,niemożliwe to potencjał możliwości..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
jasne.. jak sie przylozysz przez 2-3 miechy to bedzie VERY GIT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
pewnie ze tak tylko jak w punkcie 2 nie bedziesz wykraczal poza zapotrzebowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1295
Witajcie ponownie.A więc tak...Byłem przed chwilą w sklepie z odżywkami no i miła pani sprzedawczyni sie zadziwiła kto mi takie rzeczy doradził kupować (hmb+thermo speed+kreatyna vitalmax).Powiedziała ze thermo speed to biorą u nich na siłce kobiety po 80-90kg..:)I ja powinienem sobie kupić kreatyne (jakąś tam dobrą z usa mieli),jakieś 'acca' czy cos takiego (w kazdym bądz razie wiem ze to był antykatabolik w płynie) no i ewentualnie jeszcze do tego glutamine olimpa.I że hmb to będzie mi powodować spadek masy,a ponoć i tak chudy jestem heh:).No ale troche tłuszczu na brzuchu i wogóle sie odłożyło pomimo mojej chudej postury więc pytam sie:co mam w końcu kupić?Czy przy kreatynie,glutaminie i tym antykataboliku to będą dobre efekty? (przyrost mięśnia,spalenie tkanki tłuszczowej).I co z tym hmb? (dowiedzialem sie także tego,ze hmb jest dla tych którzy nie mają co z pieniedzmi robić:P ).To chyba na tyle..czekam na odpowiedzi:>

"Niemożliwe jest chwilowe,niemożliwe to potencjał możliwości..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
LOL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1295
E-lite,nie loluj tylko skomentuj to...W końcu to ty doradziłes mi te soople.A że ja jestem w tych sprawach zupełnie zielony to już nie musisz sobie jajca ze mnie robic:/

"Niemożliwe jest chwilowe,niemożliwe to potencjał możliwości..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
sluchaj sie kobiety to zostaniesz na lodzie.. ani efektow ani kasy

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2005-08-17 14:26:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1295
Yhy..Czekam także na komentarze od innych użytkowników.....

"Niemożliwe jest chwilowe,niemożliwe to potencjał możliwości..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1529
po pierwsze jeżeli chcesz mieć ładnie zbudowane ciało to pamiętaj że powinieneś ćwiczyć całe ciałe <nogi także, proporcje to podstawa>.
Co do Twojej wagi to Twoje BMI <ten wskażnik nie jest idealny> mieści się w przedziale 20-25 co oznacza że Twoja waga mieści się w normie.
Chęć zbudowania/poprawy sylwetki musi być większy niż chęć jedzenia śmieciowego jedzenia <z ang. junk food>, co oznacza rezygnację z przeskąsek, białego chleba i zastąpienia tego wszystkiego produktami pełnoziarnistymi. Słodkie napoje zastąp zieloną herbatą <mozesz słodzić miodem> lub wodą mineralną. Najlepiej posiłki wieczorem sobie przygotować.
Co do treningu to polecam zapisanie się na siłownie <większa motowyacja>, najlepiej z kolegą <kup karnet na 3 miesiące, będzie Tobie szkoda pieniędzy i będziesz zmuszony ćwiczyć>. Innym dobrym sposobem na motywacje jest przeglądanie fachowej literatury <dzięki temu będziesz zmotywowany oraz poszerzysz wiedzę, bo jak widzę w tym zakresie masz największe braki. Na siłowni powinna być osoba znająca się na treningu/diecie/... <instruktor> która ułoży Tobie odpowiednią dietę/trening i efekty napewno będą.
Co do suplementów to pamiętaj że nie należy przeceniać ich w treningu siłowym. Kreatyna czy l-karnityna nie będą ćwiczyć za Ciebie. Odżyki mają być tylko uzupełnieniem diety.

Polecane suplementy:
- odżywska węglowodano-białkowa: jako uzupełnienie najsłabszego posiłku, po treningu, w momentach kiedy brak czasu na jedzenie.
- kreatyna (monohydrat) polecana ze względu na szybki i widoczny efekt <zalecane spożywanie z odżywką carbo lub/i dekstrozą<glukozą>. W dni treningowe i nietreningowe ok. 5-7 gramów, w dni nietreningowe rano po przebudzeniu, w dni treningowe po treningu <lub porcję możesz podzielić i spożywac przed i po, polecam jednak spożywanie po treningu>
- preparaty witaminowo-mineralne np. Maxivit lub inny preparat <mogą być też tzw. apteczne preparaty np. Centrum

Trening: pamiętaj o tym iż osobie początkującej zalecane jest trenowanie 3 x w tygodniu całego umięsnienia. Po treningu mozesz dorzucić trening aerobowy < (220-wiek)*0,6/0,7 = tętno które powinieneś mieć podczas wysiłku aerobowego, godne polecenia: szybki spacer, trucht, bieżnia, rower, steper, orbitreki>

Dieta: spożywaj od 4-6 posiłków dziennie. ok. 1,7-2,5g białka na kilogram masy ciała, dużo węglowodanów złożonych <ciemne pieczywo, platki owsiane, ciemny makaron, ryz brązowy>, nie zapominaj o tłuszczach.

Jeżeli jesteś osobą nie mogącą powstrzymać się przed jedzeniem słodyczy to polecam spożywanie ok. 200mcg chromu organicznego na dzień., napewno pomoże.

studentkat=studentkob=studentcat ......
Ban gwarantowany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Może ja odpowiem.
".<3>Kupuje to co mi doradzono:HMB MEGA CAPS OLIMP
THERMO SPEED
OLIMP
KREATYNA VITALMAX 300G "
Nie kupuj niczego.To złe rady.
Niczego nie potrzebujesz.Odwiedź dzial odrzywianie a następnie trening.I nic więcej nie trzeba.Zobaczysz efekty szybko.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy zwiekszyc dawki cp i krety ??

Następny temat

W poszukiwaniu najlepszej kreatyny...

WHEY premium