SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy mój sposób jest dobry na redukcję

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wagi mierza impedancje, urzadzenia reczne tez, czyli zakladaja ze czym wiecej wody tym wiecej miesni jak sie napijesz to waga moze pokazac wiecej miesni.
jezli chce sie widziec zmiany to najlepiej wazyc sie o tej samej porze, z tym, ze jak wiadomo fluktuacje wody w organizmie sa rozne wiec mozesz miec rozne wyniki...
wagi te w ogole glupiej u osob ponizej 10%BF dochodzi do takich paranoi ze potrafia pokazac u wyrzezbionego kulturysty 18% tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 139
Dawidowicz, dobrze, ze wyprowadziłeś mnie z błędu bo się zastanawiałam jakie płyny mam przyjmować;) z woda jestem zaznajomiona minimum 1,5 litrowa dziennie 4 szklanki zielonej herbaty 1,5 szklanki bratka;) Czyli warzywa zielone mrożone na patelnie z oliwa mogą być?
Pytałam o te mięśnie bo zastanawiałam się jak lepiej ćwiczyć na maszynach, wolniej przy dużym obciążeniu czy szybciej przy małym. Mam nad kolanem mięśnie którego wolałabym nie mieć i łydki mam dość mocno umięśnione ( dzieciństwo na rowerze;) ) i nie chce żeby się rozrastały.... oglądałam treningi dziewczyn, może sobie któryś przyswoję one tak trochę podchodzą pod HIITa niektóre a on podobno jest dobry..
Jutro kolo 14 wrzucę rozpisana dietę, w przyszłym miesiącu spróbuję kupić wagę do ważenia jedzenia... ech moja studencka dziura budżetowa;)
a skoro te wagi są takie niedokładne ( a ja się ważyłam po śniadaniu litrze wypitej wody i godzinie treningu to może mam mniej tego tłuszczu, ta waga tez zmierzyła poziom wody ( dobrze mieć nadzieje;) dzięki wszystkim za odpowiadanie na moje głupie pytania....

Zmieniony przez - Betka_20 w dniu 2009-12-10 22:30:59

wytrwałość i cierpliwość mocno poszukiwane;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 139
aa bo w święta nie ma możliwości trzymanie diety mogę się tylko pilnować żeby jeść mało tego, wiec zacznę chyba po świętach,jak wrócę z domu od mamy do siebie;p

wytrwałość i cierpliwość mocno poszukiwane;)

...
Napisał(a)
Usunięty przez obliques za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 139

iLoo - zmienić myślenie o odżywianiu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 139
no ta akurat byla na poniedzialek ale jutro bedzie podobnie:) ale bez treningu... co najwyzej pojde pobiegac ale chyba raczej nie bo po dziesijeszym treningu taki mnie skurcz zlapal ze aj uj oj:)

iLoo - zmienić myślenie o odżywianiu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 139
eee... to moj watek, tutaj mnie wszyscy rozpieszczają;)) <żarcik>

wytrwałość i cierpliwość mocno poszukiwane;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
scisnij nad kolanem skore i powiedz jaka grubosc ma ta falda, zrob to samo z lydka i podaj jej wielkosc.

Wyprowadze cie od razu z bledu wielkosc lydki jest uwarunkowana gnetycznie i zaden rower niz nie zmienil w tym temacie, jedni beda mieli chuda lydke i sie moga skichac i wiekszej nie wyrobia, innym rosnie od samego patrzenia Poprat na zdjecia maratonczykow gdzie widac lydki i zobaczysz biali w wiekszosci maja lydy, czarni prawi nic, a ciwcza tak samo

Masz wiecej tluszczu a mniej miesni, dlatego pisalam ze musisz dazyc do mniejszej wagi jezli chcesz miec 20% tluszczu a de facto mozna zwiekszyc w czasie odchudzania mase miesniowa i skonczyc z wieksza waga niz sie liczylo na poczatek Co jest idealem

warzywa mrozone moga byc

do czasu jedz na oko, znajde to wkleje ci zasady bo mi sie nie chce od nowa pisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ILOfi zakladaj wlasny watek, nie podpinaj sie pod kogos i wypelnij ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 139
Tak nad samym kolanem to 1,5 cm, trochę z boku kolana 2cm bez napinania mięśni miałam to zrobić? obwod mojej łydki w najgrubszym miejscu to 38 cm a fałdke na łydce w ktorym miejscu?? tak z boku łydki od zewnetrznej strony to tez ok 1,5 cm

wytrwałość i cierpliwość mocno poszukiwane;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
masz troszkę mniej w łydce niż ja :O
rispekt !:P

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Redukcja - 10kg do spalenia.

WHEY premium