SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy ktos moglby uzupelnic moja niewiedze ? odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87
1. WIEK: 26
2. WAGA:98
3. WZROST:178
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:120
-udo:63
-talia:95
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 7 lat
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: zaczynajac od metki dawno dawno temu, prolangatum, omka, winko,
8. TRENING: prowadze raczej treningi dynamiczne nie typowo silowe
9. CEL CYKLU:poprawienie budowy ciała
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: jestem w trakcie masteron+susta, odrazu przeszedlem na deke200 i wino w tab
11. POZIOM BF%: -
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tendencja do tycia
13. STAN ZDROWIA: ogolny dobry samopoczucie podupada
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:duze
15. PPM (podstawowa przemiana materii):słaba
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:110 x20
-martwy ciąg:130x20
-przysiad: 150x20


temat zalozylem poniewaz konczy mi sie cykl nawet w sumie do konca niewiem czy prawidlowy czy tez nie, no mam nadzieje ze nastepny bedzie bardziej poprawny... i potrzebuje porady ile hcg i clomidu ewentualnie potrzebuje zjesc i w jakich rozplanowac kazdy dzien odblokowania, tak jak wyzej napisalem jestem na cyklu okolo 2.5miesiaca, zaczelem wszystko od susty 300 /10 ml + masteron /20ml odrazu jak skonczylo mi sie to wszedlem na deke 200/20x + wino w tabsach za dwa dni ostatnia deka i wino jak rozplanowac odblok ?? dzieki z gory
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87
okej wszystko juz wiem dzieki z gory, odezwe sie w polowie tego calego naprawiania organizmu, zobaczymy co nam uda sie uzyskac do uslyszenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87
do odbloku zakupione mam tylko hcg 5000iu , czego jeszcze bede potrzebowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Cykl tragedia, pozostaje mieć tylko nadzieję, że szczęśliwym trafem zamiast deki ktoś rozlał testa. Zacznij wbijać na dniach hcg 1000 iu e3d (5000 iu w sumie) i trzy dni po ostatnim hcg daj cloma (musisz dokupić) 50 mg ed przez 3 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niem jak ale jak zejdziesz z deki to cienko będziesz piszczał ___ jak obecnie z libido?
dokup testo i wyciągnij z 5 tyg dłużej jak deke __ albo 18 dni po ost dece wejdż na clom 50 mg ed na noc przez 21 dni i provi 50 mg ed przez 30 dni___po ost dece wbijaj hcg 1000iu e2d x5 jeszcze przed clomem
nie ładuje się deki bez testo z powodu DECADIK _ co prawda leciło wino
co do wiedzy to jeszcze pomyśl o dobrym odżywianiu

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2013-02-17 09:24:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87
dzisiejszego dnia z libido jest kiepsko ogolnie samopoczucie mam fatalne od jakis 3 tygodni wiec lepiej wejsc na tescia jakiegos mocnego czy tak jak kolega wyzej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyj**ało prolaktynę i dlatego tak jest _ może powinneś dokupić testo cykl wydłużyć a w między czasie zrobić badanie testo / prolaktyny / estro _ póżniej zakupić dostniex na zbicie prolaktyny i w taki sposób się wyrównać przed zejściem z bomby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87
jaki tesc bys polecil w takim razie i ile ? gdzie takie badania robia ? i kiedy zaczac brac dostniex ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żeby ładować dostinex to najpierw badania _ prywatne labolatoria raczej są w każdym większym mieście _ enana i wbijać dłużej z 5 tyg jak deke____ lub odblok z provi jak rozpisałem wyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Pomyśl może nad propem. Po ostatniej suście już dawno testa nie ma w organiźmie, a zanim enan sie rozbuja też minie trochę czasu. Daj przez 3 tyg propa 100 mg eod, w tym czasie hcg i clom j/w.

Dodatkowo zrób badania jak 8x8 pisał, lub taki odblok z provi.

Zmieniony przez - skint73 w dniu 2013-02-17 09:48:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87
sprawdze dostep i zdecyduje wtedy, wolalbym jak najszybciej zejsc z tego wszystkiego i za jakies 2-3 miechy wskoczyc na cos z glowa a nie sluchac przyglupow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
To fakt, ci doradcy chyba cię nie lubią. Daj tego propa, hcg i cloma, poczekaj dwa miechy, załóż temat w dziale i rozpiszemy ci porządny cykl. Pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tes Oma Diana Cykl

Następny temat

Jak to rozlozyc?

WHEY premium