SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy ja mam gino??? zdjecia.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Wejdz sobie w dzial zdrowie poczytaj topic o gino tam zobaczysz jak to wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
wiesz, może nie jest to gino w zaawansowanym stadium lecz zaczątki ,,, wiec nie wygląda to tak strasznie .. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
najlepsze rozwiazanie to idz do lekarza. wiadomo ze foty nieoddaja tego idealnie co jest na zywo.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3542 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29933
mysle ze to jest gowno,a nie gino.




ale to moje skromne zdanie

Jednego serca!
tak mało mi trzeba.
Jednak widzę że żądam za wiele......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20249
koleszka mial identycznie jak ty i nic z tego sobie nie robil poprostu cwiczyl na mase....moze to dziwne ale samo znikneło takze nie dygaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie doszukujcie sie ludzi problemu, tam gdzie go nie ma. Nie masz zadnego gino. Co najwyzej jesli juz lekki lipo ktore wraz z cwiczeniami powinno przejsc.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
lekkie lipo jest....ale nawet tego nie widac wiec nie boj żaby jak to ferdek mówi

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8334
tylko lekkie lipo, nie ma co dramatyzowac, gino chyba nie ma ale pomacaj sam siebie i zobacz czy masz guzek.

na moje oko BRAK gino, moze lekkie lipo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1161
Lipo przy 64 kg ??? Zastanówcie sie. Ja też se moge stanąć w zimnym pokoju, albo podkręcić suta i nikt nie zauwazy na zdjeciu ze mam gino. Napewno szczegolnie na 3 zdjeciu klata nie wygląda jak powinna, ale zacząć martwic sie powinienes w wieku 20, max 22 lata. Wiem ze to ciezka sprawa bo sam miałem, ale takie są 'uroki' dojrzewania ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 301 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1285
Dokładnie, znalezli sie znawcy Ja bym stawiał prawie na 100 %, że to ginekomastia związania z wiekiem dojrzewania tez to mam.

A gdy sutki są pod wpływem zimna czy cos to ma sie złudzenie ze klatka jest fajnie rozbudowana...

Zmieniony przez - michel100 w dniu 2008-09-06 13:32:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mustafa90--->przemiana....

Następny temat

18 lat staż 2 lata na masie - new foto 5 str

WHEY premium