SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czas o siebie zadbac

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
witam mam 20 lat mam 180 cm wzrostu i 98 kg wagi. ludzie mowia ze calkiem zle nie wygladam chociaz jednak nie podoba mi sie moja sylwetka(widac mnie na avatarze chociaz to i tak nie wiele) mam prosbe do was ludzie czy pomozecie mi obrac najbardziej skuteczna diete oraz podac propozycje co do planu czwiczec mam ogolnie dostep do silowni(ograniczona jezeli chodzi o sprzet ale nie jest zle) chodzi mi o to zeby zgubic przynajmniej 10 kg i przy okazji cos wyrzezbic z tego co mam :) mam nadzieje ze podacie mi najbardziej efektywne diety i plany cwiczen,zalezy mi rowniez na czasie. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
Witam mam 20 lat mam 180 cm wzrostu i 98 kg wagi prosze was o pomoc w sprawie planu cwiczen na silowni oraz diete. Ludzie mowia ze zle nie wygladam ale moja sylwetka nie podoba mi sie (widac mnie na avatarze chociaz to niewiele) dostep do silowni mam codziennie (ograniczona jezeli chodzi o sprzey ale zle nie jest) chcialbym zrzucic okolo 10 kg i sie troche wyrzezbic :) zalezy mi rowniez na czasie. z gory dziekuje kazda pomoc sie dla mnie liczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
przepraszam za druga wiadomosc cos sie zawiesilo wczesniej i nie widzialem pierwszej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Raczej wątpie, że ktoś tutaj poda Ci "gotowca". Na początek zachęcam do lektury:

https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odchudzanie-t418943.html

https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW_TRENING-t401012.html

Poczytaj znajdź coś dla siebie, napisz na co się zdecydowałeś, a na pewno znajdzie się ktoś kto coś podpowie, pomoże. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
Domator napisany przez mawashi'ego mnie zainteresowal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan po treningu FBW

Następny temat

Plan do poprawy

WHEY premium