SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl z oxandrolonu jakie osłonki co i jak z góry dziękuję

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
No przy 116kg jak brakło ciężaru na maszynach to gruba oxa %)

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
86.raf
Lecialem kiedyś samą oxe dokładnie był to anavar pmp 5mg do tego szła kreatyna i bylem bardzo zadowolony siła mega poszła i wpadło parę kilo także spróbuj takie kombo będziesz zadowolony


bo oxa z kretką bardzo dobrze się uzupełniają patrząc na ich działanie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
vinyl każdy ogarnięty będzie ci proponował testosteron
tani
bezpieczny
bez problemów z zakupem nawet apteki
oxe można dać do tego jako dokładkę ,orale najlepiej omijać te które się da
zwłaszcza wszystkie z grupą 17

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
bolo600
30 mg ori oxy (sam kupilem w tajlandi ) na mostku 200 mg prolo to wtedy czulem sie najlepiej.

Bylem nie do zajechania.

Waga stala w miejscu na 116kg i nie chcialo mi sie jesc ale sila byla taka ze brakowalo obciazen na maszynach do sciagania drazka i rozpietek.

Wiec jak ktos pisze ze 100 mg dziennie to nie dla mnie bo przy 30 juz czulem ze jest za grubo.

Pozostales srodki wszystkie ori :

-wino 30 mg nigdy wiecej stawy tak bolaly ze wiem jak sie czuja starzy ludzie. Nic przyjemnego

-meta 40 mg mega sztos, caly czas glodny nie moge sie najesc.

- antek 50/100 mg napompowalo mnie jak balon

1.Wino 30 mg + deka 200 mg + prolo 500 mg
2.Oxa 30 mg + prolo 200 mg

To na tym drugim mialem duzo wiecej sily nie mowiac juz o wytrzymalosci.


są jednostki które reagują na małe ilości saa bardzo dobrze , widocznie ty należysz do tej grupy szczęśliwców
ja już nie- a jadłam oxe ,winko czy antka aptecznego również i nie powiem antek w dawce 100 mg dobrze robił ,lecz w dawce 150 dopiero czuc jego booom

ja dalej zostaję przy swoim środki oxa/primka to srodki idealne dla kobiet

winko to fajny środek ,lecz też pazura pokazuje przy wysokim dawkowaniu ,widziałem efekty to wiem co mówię
lecz jak bym miał się truć winem które jest dla nas mega szkodliwe i miał bym brac 30-50 mg to lepiej dać trochę trenu i duuuużo więcej ugrać na nim niż na stano.
efekty uboczne będą na zbliżonym poziomie a efekty nie porównywalne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Tylko mocy takiej jak po winie na trenie nie będzie
Przynajmniej ja tak mam
Wino jak jeszcze dźwigałem nikomu niepotrzebne ciężary zawsze dawało mi duuuzo siły

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
siłowo może tak bo jeśli chodzi o zmiany wizualne w sylwetce to tren jest numerem jeden

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
Kupiłem już to ja jedz
Na prostatę najlepsze duuuuzo sexu

A nie ma tanszych sposobow ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
No i wytrzymałość tu też 1-0 dla stano
Nawet 20-30mg już robi robotę

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
no tutaj coś za coś wiadomo , ja teraz na trenie kondycja kaput
wyskoczę na rower na godzine z okładem pokręcę z 20 km i mam dość

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
dzięki że w końcu ruszyła jakaś merytoryczna dyskusja a nie szydera i p******enie o szopenie

...................................................................................................

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja winko enan i ...

Następny temat

Test Enanth +Boldenon + spalacze

WHEY premium