SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl siłowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 627
witam w styczniu pytałem sie Was o propozycje cyklu siłowego i radziliście mi prop i wino. troche sie dokształciłem i znowu mam pytanie


1.WIEK: 23 lata
2.WAGA: ~115 kg
3.WZROST: 180 cm
4.WYMIARY na luzie:
BICEPS: 46
KLATA: 132
UDO: 78
TALIA: 93
5.STAZ NA SILOWNI: 4,5 lat
6.DIETA
BIALKO: 2,5g
WEGLOWDANY: 3,2g
TLUSZCZ: 1,3g
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: nic
8.TRENING:
9.CEL CYKLU: tylko siła
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF% ~16%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): połączenie mezomorfika z endomorfikiem, ale raczej w strone endo
13.STAN ZDROWIA: dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: lekka słonnosc do owlosienia
15.WYNIKI SILOWE
klata : 230
martwy ciag : 360
przysiad : 285

tak wiec przede wszystkim mam wiecej kasy niz ostatnio (500 zł ) i wiecej czasu - około 8-9 tyg + czas na odblok
myslałem o połączeniu prop+meta (nie chce wbijać wina). zainteresował mnie też ten cykl https://www.sfd.pl/SUPERSILA_DLA_KAZDEGO_zamoznego_;-_-t195404.html jednak ponoć teraz trudno jest dostać pewną oxę, wiec chyba skłaniałbym sie do czegos, czego moge być pewien

interesuje mnie, czy ten prop+meta będzie według Was dobrym połączeniem na siłe, czy ewentualnie macie jakieś lepsze pomysly (poza tym propem i winem). nie wiem tez jak rozpisac mete przy propie, oraz czy po 8 tyg tescia musze wbijać hcg. z góry dzieki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 627
dzieki Panowie za pomoc. chcialem rozdac te sogi czy jak to tam se nazywacie, ale jakies okienko mi wyskakuje, ze nie moge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
zapodaj sobie samego propa jak jestes czysty bedzie konkret przyrost sily
do tego green magnitude bym dal 2 porcje dziennie



ogolnie to kozak jestes po ankiecie towar na bank zadziala za***iscie i to nawet w nieduzych dawkach

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-06-18 22:52:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 627
czysty, czysty, ale ostatnio mi cięzko idzie, to stwierdziłem, że sięgne po ciemną strone mocy hehe

tego propa standardowo 100mg e2d, tak? a jakiego brać? mam dostęp do axio i malaya, ale podejrzewam, ze jak sie postaram to moge zdobyc dostep do innych. slyszalem ze malay kiedys byl calkiem w pyte, teraz dalej tak samo?

i jak z tym odblokiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
https://www.sfd.pl/Bezpieczny,_delikatny_i_jak_najmniej_szkodliwy_cykl....-t336490-s6.html

przejrzyj ;) ladnie sie chlopaki rozpedzili z fajnymi cyklonkami

Zmieniony przez - Luk122 w dniu 2008-06-18 23:06:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 627
dzieki, wlasnie to przeglądałem
ale wiesz jak to jest... nigdy nie będziesz w 100% pewien dopóki nie założysz własnego tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
prop malay teraz nie wiem jak stoi, kiedys byl za***isty jezeli jakosc jest taka sama to jak najbardziej polecam

100mg e2d zrob kilka strzalow i dla pewnosci zbadaj poziom testosteronu we krwii bedziesz wiedzial co bijesz

co do odbloku to 24tab clomidu mysle starczy w zupelnosci pierwszde 5dni po 2tab i pozniej reszta 1tab dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 627
dzieki wielkie a jaki prop teraz ogolnie jest chwalony? IP?

jesli ktos ma jeszcze jakies propozycje to niech pisze. kazda uwaga mile widziana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
mistrzem swiata bedziesz po cyklu jak masz takie osiagi na sucho w 4 lata hehe
prop meta w solidnej dawce i bedzie bum silowy jak ankieta nie klamie

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2008-06-19 00:46:26

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
te wyniki są w sprzęcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 627
no w sumie to przed siłówką ćwiczylem jakies 2 lata na mase, ale wtedy młody i głupi byłem

Dibo, a jesli to sa wyniki w sprzecie, to mam brac inne saa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
nie to po prostu w nie nie wierzę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór Trenbolonu.

Następny temat

Thermal Pro- czas

WHEY premium