SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl odżywkowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11092
albo na słownik te 40 zł odżywki

"Podnieście głowy to może zobaczycie mnie nad wami"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
a chcesz za 39,99 to ci ułoże?

albo trening w promocji mam za 29,99?

+super mega okazja kupując w komplecie dożuce za jedyne 9,99
44złote rady bica jak tyrać aby sie nie natyrać,a spektakularną mase otrzymać



nie no sory, po prostu nie widze sensu wydawać $$ w sposób taki jak to zrobiłeś



Zmieniony przez - bic44 w dniu 2008-05-04 21:45:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 104
hmmm diety? ja sądzę że dieta to sprawa warta marnych 40 zł :) człowiek ją zmieniał i myślał nad tym a on to potrafi robić ponieważ są do niego kolejki w większości kulturystów ale są także kobiety :) nie żałuje tych 40zł :) ale nie o tym chyba ma być temat? booo jasnych wypowiedzi na temat to mało tutaj było ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
pewnie ze dieta jest warta tych pieniedzy. Tylko ciekawe kto ja ukladal, bo taki kowalski co uklada diete kobieta to on raczej nie ma wiekszego pojecia o diecie dla osob aktywnych fizycznie.
Obym sie mylil, zreszta nie ma co sie spierac, wrzuc ta diete do zdialu odzywianie i po problemie, chlopaki doradza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 104
trener Boksu :) po kursach po AWF przeszkoleniach ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 104
moja dieta jest sprawdzona ... nie będę robić osobnego tematu mam inny cel założenia tego tematu ... pomoże ktoś wkońcu albo podobny plan?...

Zmieniony przez - Wiechetek w dniu 2008-05-04 23:11:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
kup mono 300g/500g, witaminki, mzb + jakiegos gainera do uzupelnienia brakow w diecie, chociaz po co Tobie tyle gainera skoro lux masz diete
Gain bolic jest dobry dla ekto tylko trzeba uwazac z nim zeby nie zalac sie tluszczykiem i nie sugeruj sie dawkowaniem producenta

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
gb kompleks glukozowy z małym dodatkiem białka,wiec syfnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Polecam Ci wymienić Dibencozide magnum na Dibencozide force z treca, jadłem oba i ten trecowski naprawdę działa, a megabola wręcz przeciwnie

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl sixstar

Następny temat

Cykl na krecie HP + mono?

WHEY premium