SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl na mase jakosciowa dlugi

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 145 Wiek 47 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1808
1. WIEK: 46
2. WAGA:94
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:44
-klatka:okolo 130
-udo:64
-talia:84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: dlugi
6. DIETA: obecnie mostek
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: duzo
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:masa dobrej jakosci
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: bold,susta,meta, wino, master. zakonczony 2 tyg temu.teraz mostek enan i hcg
11. POZIOM BF%: ok 10%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:140 kg
-martwy ciąg:bd
-przysiad:bd

Witam planuje w sierpniu rozpoczac cykl na mase. obecnie robie mostek, musze wyprowadzic na prosta przede wszystkim morfologie , w ktorej bold narobil mi dziadostwa.
1-20 enan 500 mg -750mg
1-8 tura 50mg-60mg
8-16 oxa 50 mg
7-16 trestolone acetate 30mg-50mg
16-22 mix tren i test
mozecie doradzic ,czy taki cykl ma sens , co pozmieniac ewentualne. dziekuje za wszelkie cenne wskazowki

kokos

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 770 Napisanych postów 543 Wiek 43 lat Na forum 179 dni Przeczytanych tematów 5801
koks0376
Jestem dalej na cyklu masowym i musze przejsc z enana ktorego bije co 3 dni 370mg ,na cypionat. Jak mam to zrobic? Normalnie przybic po kolejnych 3 dniach cypio zamiast enana? Chodzi o to zeby nie miec stagnacji ani spadkow. Czy bic enana 370mg razem z cypio 370mg dopoki cypio sie nie rozkreci ...nie wiem 4 tyg?


Cypio i enan, to jest praktycznie to samo, więc normalnie przybijasz w dzień iniekcji zamiast enana - cypio, i nic nie zmieniasz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Wstaw wyniki
Jak prostujesz morfo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 145 Wiek 47 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1808
e-lite
Wstaw wyniki
Jak prostujesz morfo ?




kokos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 145 Wiek 47 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1808
koks0376
e-lite
Wstaw wyniki
Jak prostujesz morfo ?







to sa badania robione 1,5 miesiaca temu , teraz po przyjezdzie z delegacji hemoglobine mam 19,4. Lekarka powiedziala ,ze krew mam gesta jak smola. Jak prostuje ? Pije duzo wody, akard, jem grejfruta codziennie. Chyba trzeba czasu zeby krew sie unormowala.Takze mysle ze ten mostek jest potrzebny.

kokos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Pić dużo wody - OK, ale grejpfrut czy acard nie pomogą niestety. Znajomemu prócz mostka bardzo pomógł mini-cut. Męczył się z hematokrytem dość długo. Miał 56, spadło do 50. Już planuje bombę. Powodzenia!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Dużo tego bolda leciałeś? Ile pijesz dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 145 Wiek 47 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1808
master7711
Dużo tego bolda leciałeś? Ile pijesz dziennie?

18-19 tygodni, jakoś tak chyba 750 mg/tyg . Pije 3litry wody. Jutro idę robić morfologie. Bóld naprawdę fajny środek,ale za duży rozp****** robi w morfologie, raczej do niego nie wroce

kokos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Troche maławo moim zdaniem. Osobiście pije na maksa z 6 litrów minimum, choć dużo zależy jak reagujesz na bolda tak ogólnie. Czasami nie pomaga sama woda.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
3L wody to zdecydowanie za mało. Szczególnie przy obecnych upałach. Ja piję 2,5 na samym treningu. OK - jestem większy, ale mimo wszystko.
Przy hemoglobinie 19,4 hematokryt będzie pewnie 58-59. Zamiast planowania cyklu zająłbym się tematem natychmiastowo. Dopiero po zejściu w okolice 50 przemyślałbym co dalej. Min. 3 miesiące do pół roku "regeneracja". Nie tylko środki, ale dieta, zmiana treningu, aktywności - ogólny detox. Szczególnie, iż hematokryt jest na fali wzrostowej u Ciebie, a zbliżasz się do granicy niebezpiecznej dla życia (dla zdrowia już przekroczyłeś). Rzecz jasna - zrobisz jak uważasz.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 145 Wiek 47 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1808
Wiad
3L wody to zdecydowanie za mało. Szczególnie przy obecnych upałach. Ja piję 2,5 na samym treningu. OK - jestem większy, ale mimo wszystko.
Przy hemoglobinie 19,4 hematokryt będzie pewnie 58-59. Zamiast planowania cyklu zająłbym się tematem natychmiastowo. Dopiero po zejściu w okolice 50 przemyślałbym co dalej. Min. 3 miesiące do pół roku "regeneracja". Nie tylko środki, ale dieta, zmiana treningu, aktywności - ogólny detox. Szczególnie, iż hematokryt jest na fali wzrostowej u Ciebie, a zbliżasz się do granicy niebezpiecznej dla życia (dla zdrowia już przekroczyłeś). Rzecz jasna - zrobisz jak uważasz.

oczywiscie ,ze przede wszystkim zdrowie teraz. Ale chcialem sobie zaplanowac cykl i zakupic srodki podczas detoxu , stad ta prosba o pomoc w ulozeniu cyklu wczesniej na srodkach nie rujnujacych morfologii. Pojutrze wstawie wyniki calej morfo z hematokrytem ktory ostatnio byl na poziomie 54

kokos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Na tym badaniu masz hemoglobine i czerwone w normie. Pij więcej, ogranicz żelazo i myśle że będzie dobrze. Dobrze że o to dbasz. Poczytaj temat podwieszony co z tą krwią na bombie. A co do cyklu to tutaj zależy tak b
Naprawde od upodobań. Wygląda rozsądnie (jak na grubawy cykl). Brałeś już menta kiedyś? Ta dawka to ed?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cypionat cykl 16 tygodni

Następny temat

Prośba o pomoc w podjęciu decyzji

WHEY premium