SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cp665g + mono200g jak rozpisać....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 999 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13912
mam cell PUMPA duża puchę [655g] i mono 200 g
Prawdopodobnie za 7 tygodni będę miał przymusową przerwę od siłki [przerwa świąteczna] w tym okresie będzie sylwester czyli dla mnie jedyny dzień w roku kiedy pozwalam sobie na trochę alko
więc rozpisałem sobie cykl tak żeby skończyć go przed tą przerwą wygląda to tak :
DT: rano cp przed treningiem cp po treningu mono
NT: rano cp
dzisiaj już jestem po pierwszym DT no ale myślę ze tyle cp i mono to trochę za dużo [może się mylę] i wszystko się nie przyswoi przez co będzie nie efektywnie.

Czekam na wasze pomysły na razie myślałem aby zrobić tak :
1. zostawić jak jest
2. zmniejszyć DT o jedną porcje cp przed treningiem a resztę zużyć przy okazji kolejnego cyklu [prawdopodobnie z xp]
3. zmniejszyć DT o jedną porcje cp przed treningiem dokupić trochę mono i dojechać do końca cyklu[10 tyg] nie przerywając cyklu

Jak myślicie która opcja będzie najbardziej rozsądna ? a może macie jakieś inne ?

trochę o SOBIE :
staż- 21 miesięcy
suple- 10 miesięcy temu cykl na mono
dieta - bdb
trening - 3 razy w tyg

Niezbędne minimum to dać z siebie maximum

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
Spoko jest. Bierz tak: DT Rano CP, przed treningiem CP, po treningu mono
DNT Rano CP, w porze treningu mono
Jak chcesz to w dni nietreningowe zrob na odwrot, Rano mono a w porze treningu CP

Zmieniony przez - Emlo w dniu 2006-11-06 20:45:04

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka kreatyna

Następny temat

Zadziała ???

WHEY premium