SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co z jajkami

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1052
mam pytanko słyszałem że HCG trzeba użyć jak jajka się robią budyniowate tzn całe są miękkie czy tylko z wierzchu??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nic nie trzeba. ale pasowaloby. a jak ci sie robia budyniowate, to odrobinke za pozno sie lapiesz za hcg, bo to znaczy, ze poleciala juz dosc mocno objetosc jadra.

hcg nie bije sie po to, zeby jajka byly duze - do tego wystarczy przytrzasnac je sobie szuflada. hcg bije sie po to, zeby jajka dzialaly - a efektem ubocznym dzialania jajek jest ich wielkosc i konsystencja.


Zmieniony przez - chudzina w dniu 2009-05-30 09:27:14

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1052
narazie nie mam budyniowatych są nabite może troszke mniejsze ale teraz ciężko z HCG :( a zostało mi jeszcze 3 tyg cyklu i obawiam się co się może stać jak zrobie odblok tylko z cloma i nolvy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699814
ostatni ,przynajmniej na ślasku z hcg straszna kapa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1052
w krk tez lipa a potrzebuje tylko jedną ampułke ://///
co się stanie jak się odblokuje tylko clomem i nolva??

Zmieniony przez - wasy w dniu 2009-05-30 09:39:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699814
jeżeli cykl nie był zbyt długi,to nic się nie stanie
poprostu dłużej będziesz dochodził do siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1052
tzn nie był za krótki trwa:
15 tygodni co prawda na początku 1-6 wziąłem enana który okazał się lipą nic mnie po nim nie przybyło tylko nie wiadomo czy tam był teść?? czy może był z zaniżonym stężeniem a może sam olej i tu jest pytajnik?? bo później przeszedłem na pewnego propa 6-14 (wino 10-15) fajnie mnie porobił mam jeszcze 3 tyg tego propa i wino jechać dalej czy już zrobić odblok bo nie wiem czy uda mi się to HCG wychaczyć co specjaliści i eksperci o tym myślą??


Zmieniony przez - wasy w dniu 2009-05-30 10:54:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 569 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4422
u mnie też ciężko z hcg, za 2 tygodnie kończe cykl, jajka troche się skurczyły i nie wiem czy sam clomid i tamox wystarczą....

Jeśli nie uderze pregnylu to rozumiem że jajka wrócą do normy tylko będzie to troszke dłużej trwało tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1052
jak wyglądał twój cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Bez HCG,zrozumiecie powiedzenie,że komuś brakuje jaj.Gdyby chodziło tylko o rozmiar,przypomnielibyście sobie słodkie czasy dzieciństwa,ale jeśli chodzi o "ruszenie" osi,to różnica między trzema dniami a trzema miesiącami,jest kolosalna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ludzie - jestescie niepowazni. po pierwsze zaczynacie cykle po kilkanscie tygodni bez odblokowania. po drugie myslicie, ze hcg to sluzy tylko jako spulchniacz do jajek. spulchnienie jajek jest EFEKTEM UBOCZNYM, najmniej interesujacym nas tematem. wielkosc i jakosc jajek to tylko potwierdzenie ich dzialania. wszyscy martwia sie rozmiarem jajek, nikt nie martwi sie ich dzialaniem. wtf?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl

Następny temat

Co po mecie?

WHEY premium