SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co wybrac jaki cykl ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 277
siemka jestem tu nowy tak ze nie wieszajcie na mnie kotow. mam takie pytanie. cwicze juz z 1,5 roku i chcialbym sobie zapodac jakies strzaly. mam pojecie troche o tym ale nie jestem zdecydowany co bylo by najlepsze. oma odpada. szalu nie robi. nie wiem czy tescia z jelfy czy moze irana a moze suste ? pomozcie mi dobrac tak by dobrze poszlo. bym nie wywalil kasy w bloto. z gory dzieki ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/***NAJCIEKAWSZE_POSTY_DZIAŁU***-t375127.html

łącz literki w wyrazy, wyrazy w zdania, póżniej trzeba trochę rozumu - naprawdę niewiele nie będzie cię bolało i jusz będziesz wiedział

wszedzie tego jest pełno a ty ze sobie robisz matoła ktorego trzeba prowadzić za rączkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html a na początek regulamin działu przeczytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2815
oma odpada a suste wolisz? :E
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3922
sprawdz lepiej czy niema cie w kuchni a koks zostaw komu innemu, dobrze na tym wyjdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 277
ta bo susta jest lepsza. nie zalewa tak i nie ciagnie tak wody...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10808
amidamaru nie wypowiadaj sie na temat tych srodkow jezeli gdzies cos od kogos kiedys uslyszales :) sa ludzie , ktorzy robia definicje na takich srodkach oczywiscie przy dopietej diecie , aczkolwiek nikt ci tu nie pomoze jezeli nie podasz ankiety bo nikt cie nie zna , ani twojej budowy , to nie cukierki wedlowskie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 277
to moze powiecie o jaka ankiete chodzi i gdzie ona sie znajduje.. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 277
1. WIEK:18,5
2. WAGA:74
3. WZROST:172
4. WYMIARY:
-biceps:39
-klatka:117
-udo:
-talia:92
5. STAŻ NA SIŁOWNI:1,5
6. DIETA:brak
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:masa miesniowa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:120
-martwy ciąg:90
-przysiad:nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
Punkt 6. Bez jedzenia nic Ci nie pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
j/w
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol gazy

Następny temat

Meta C.Y.B.E.R - pare pytań

WHEY premium