SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co wybrac jaki cykl ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
cwiczysz 1.5 roku. Jakie efekty po tym okresie? Doping jak sama nazwa wskazuje DOPINGUJE. Jesli robisz redukcje, to redukujesz mase a doping tylko w tym pomaga. Identycznie jest przy budowie masy. Ty masujesz, a doping tylko pomaga. Sterydy nie zrobia wszystkiego same. Jesli na sucho lub n odzywkach nie idzie to uwierz mi przy dopingu tez nie pojdzie.

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 277
to moze powiem tak na temat tej diety. codziennie jem makaron po silce w nie ktore dni ryz. i mieso. wode pije codziennie ok 2 litry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 277
jak zaczynalem mialem 34 cm na lapie. doszlem do 39 i stoje wycisk 70 a teraz 120 . lapy nie mam zalanej. i musial bym masowac. a ze u mnie ciezko chcialbym sie wspomoc po prostu. zeby dojechac chociaz do 42 cm odblokowac sie i dalej na sucho. wiadomo latwiej zrzebic niz nabrac masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10808
cwiczysz 1.5 roku to nie wystarczajacy staz , aby brac sie za doping oczywiscie to jest kwestia tylko i wylacznie do podjecia przez ciebie , ale tak jak kazdy Ci mowi bez jedzenia nic nie zrobisz a tym bardziej na cyklu i wtedy bedziesz pisal na sfd , ze towar nie dziala . Odpowiednia suplementacja + dieta i bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 233 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6606
możesz sie już śmiało brać za kreatyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
sezon idzie to zaczyna się to samo.
większość ma niedowagę a za to wszyscy biorą ponad 100kg na klate.

gościu saa nie są dla ciebie.
najpierw dorośnij.



Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2012-03-15 18:10:26

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
On ma niedowagę ale 92 w pasie. Czyli mięśnie nie występują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10808
stallone wie co mowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 277
mieliscie mi tylko odpowiedziec a nie prawic kazania co jest dla mnie dobre co nie. chcialem tylko wiedziec co wybrac jak polaczyc co ile kuc itp. a nie powiedzialem tez ze na 100 procen bede to robil. bo wiem tez jakie sa skutki itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
kolego po pierwsze omka i susta to jest to samo,kiedys sie roznily jednym estrem,a na dzien dzisiejszy sustanon=omnadren
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol gazy

Następny temat

Meta C.Y.B.E.R - pare pytań

WHEY premium