SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co po kuracji???pomoc dla psychiki...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
Chciałem poruszyć tu temat dosyć mysle przydatny... mianowicie wiemy ze na cyklu czujemy sie jak bogowie samopoczucie up, pewnośc siebie też,potencja rownież chodzi mi tu zwłaszcza o androgeny... jednak po cyklu sytuacja często sie odwraca normalne taka kolej rzeczy jednak co oprucz odbloku pomoże nam uniknąc nieprzyjemnych stanów depresyjnych??? ogolnie zwalonego samopoczucia osłabionej koncentracji itp... czekam na wasze sugestje propozycje i zapraszam wszystkich do dyskusji...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
proviron na libido
bromegon na lepsze samopoczucie i libido również
jak nerwowy to jakiś antydepresant lekki, ja daje wtedy pramolan, lek starej generacji, ale działa, tutaj to już sam musisz ocenić jak na to reagujesz...
...do tego jakieś tribulusy i inne wynalazki i jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
następny cyklon
można dać provi, podstawa to dobrze rozpisany odblok, jak się przesadzi z dawkami cloma/nolvy to nie jest zbyt fajnie, warto pamiętać o odpowiedniej regeneracji, suplach itp,wiele osób robi ten błąd, że po koksach nie zmniejsza intensywności treningów, nie pilnuje michy i się szybko przetrenowują, stąd złe samopoczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
kluczem jest dobry odblok to podstawa,poza tym bostery testo dobrze na mnie działają,a przed treningiem dobre dopalacze,najlepiej nie schodzić z bomby

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
no raczej ewentualnie jakis delikatny mostek np z rana 10mg metki co myslicie??
może też alc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 463 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9764
mnie choćby nie wiem co nie ominie depresja po cyklowa,po prostu nie mogę pogodzić się ze spadkiem formy po cyklu,a to sprawia,że planuję następny cykl i tak w koło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39289
Vegeta - juz pisalem o tym kiedys. DOPAMINA. Po ostatnim cyklu bralem l-dope...samopoczucie powrocilo blyskawicznie, jak nigdy! Pozniej musialem nawet przestac brac bo za duzo agresjii i nerwowosci mialem. Odblok lagodny jak nigdy.

Oczywiscie to nie dokladnie to samo co uczucie na cyklu. Podczas cyklu musza grac role jeszcze jakies inne mechanizmy. Ale podwyzszona dopamina jest ich kluczowym elementem na pewno.

Jak nie chcesz sie bawic lekami na dopamine(czy nawet prekursorami..bo l-dopa to prekursor dompaniy) to podobno tyrozyna podbija dopamine...pewnie minimalnie ale dobre i to.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
czekałem na ciebie F1 tak mysłałem ze tu zajrzyszno własnie l-dopa rownież sie nad tym zastanawiałem rownież ze względu na to ze mam akcje syndrom niespokojnych nóg a czytałem ze własnie po l-dopie to mija. a bierze sie to własnie z niskiego poziomy dopaminy... zapytam neurologa co by tu zrobić... wsumie było by mozna tym sposobem upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.. hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
dopamina jest dostepna jako farmaceutyk?

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
e tam dopamina zmiana estrów 2 tyg na hcg i znowu jak młody bóg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4345
l-dopa tylko na recepte
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PELNA WERSJA - The Man Whose Arms Exploded

Następny temat

do oceny

WHEY premium