SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co mam robic?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 199
od pewnego czasu mam ogromny bol nad dupa obok kregoslupa na dole przy sklonach do przodu jest ogromny bol nogi niemoge podniesc powyrzej pasa a nawet jak broda dotykam klatke piersiowa czuje duzy bol za tydzien mam mecz chcialbym zagrac juz bez bolu co mam robic i co to moze byc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 199
ile ok. leczy sie przesunięcie dysku i czy wogole mozna to wyleczyć do końca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 481 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
z dyskami to jest roznie ... moj tato mial na to operacje ale mu wyskoczyl pozniej druga itd teraz chodzi o kulach ... jestes mlody wiec wydaje mi sie zebys wzial sie za siebi i pochodzil troche po lekarzach aby to wyleczyc do konca a mecz bym sobie odpusciala na Twoim miejscu :)

mrr...:*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 199
w tym problem ze do konca roku przez tych nierobow w przychodni niemoge nawet isc do lekarza bo niby niema wolnych miejsc a jak widze to u ortopedy w moim miescie prawie nigdy niema kolejki moze znacie jakies dobre cwiczenia aby sie tego pozbyc bo ja juz niewiem co mam robic trace checi na wszystko ja nic kompletnie przez to niemoge robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 481 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
cwiczenia raczej ci nei pomoga lekarz i tyle
z dyskami ni ema zartow mozesz sostac kaleka i chodzic o kulach a chyba tegop nie chcesz
idz gdzies prywatnie napewno szybciej cie przyjma

mrr...:*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 199
jestem zapisany do lekarza na 24 stycznia i mam teraz do tego czasu siedziec przed telewizorem i nic nierobic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 481 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
pewnie , ze tak ;p tez bym tak chciala ;p

mrr...:*

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolano, problem, prosze o rady...

Następny temat

Skolioza a Muay Thai

WHEY premium