SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co i jak??

temat działu:

Indywidualne Treningi i Diety pod okiem Trenera i Dietetyka

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
chcialbym sie dowiedziec jak najwiecej ile sie da na temat zakupienia planu na ile za ile. Mile widziane odpowiedzi ludzi ktorzy juz skorzystali i opinie

Sila!!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak kupujesz plan na dłużej masz taniej http://potreningu.pl/plany/nowy/krok1 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
czyli jezeli kupie na rok to nie musze co miesiac placic place z gory??
I przy okazij skoro np na poczatku wzialbym plan na mase ( bo sa cztery do wyboru) to moglbym potem zmienic np na szeroka klata i barki albo redukcja.

Zmieniony przez - 745906 w dniu 2012-12-22 18:21:54

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To już ktoś z obsługi serwisu by musiał wypowiedzieć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Tak, płacisz z góry

Tak, można zmieniać cele w trakcie trwania planu

Jak jeszcze masz jakieś pytania - śmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
dziekuje nie mam wiecej pytan

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
sory ze tak zaspamuje ale nasunelo mi sie nowe pytanie czym sie rozni plan na mase a plan szerokie barki i klatka??

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
pewnie innym planem treningowym.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
no ale chyba na masie chodzi oto by sie poszerzac:D przynjamniej mi sie tak wydaje ale dowiem sie jakos po swietach bo w swieta musze poswietowac a plan kupie po

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
sam posiadam ten plan to jest tylko ankieta jak dla mnie pic na wodę i tak wszystko uzgadniasz sobie potem z trenerem i dietetykiem mówisz mu co chcesz osiągnąć , jak trzeba to zmieni ci cwiczenia tak jak napsane na stronce wszystko elastycznie ułożą pod ciebie . Przy okazji GORĄCO POLECAM :)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
dzieki napewno skorzystam

Sila!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

płatność

Następny temat

pytanie

WHEY premium