SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś na dłuuuugą wyprawę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1509
Witam
Za tydzień wyjeżdżam do Bułgarii na 14 dni. Czeka mnie 24o godzinna podróż autokarem. Kiedyś wziąłbym jakies paluszki, snickersy i inne shity, ale ta era minęła!!!Jako że w domu trzymam dietę i na wyjeździe też będe się o to starał mam pytanie- co polecacie na podróż do wszamania (chodzi o to co mogę sam przyrządzić, jakieś batoniki czy coś) Ważne żeby przetrzymało te 24 godziny i było w miarę kaloryczne i pożywne. Myślałem nad tym https://www.sfd.pl/BATONIKI_BIALKOWE-t450383.html, ale nie będę w stanie załatwić białka na ten czas. czyli czy można to białko czymś zastąpić, lub jakie inne przepisy polecacie na taką okazję.


pzdr

Nie bądź taki jak twoje autorytety, bądź od nich LEPSZY!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
placki owsiane
jest przepis ciasta kokosowego
tuńczyka
pojemnik z obiadem
kanapki z razowym chlebem mięsem i warzywami
pomysłów jest mnóstwo

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13775
plastikowy pojemnik i w nim normalnie kurczak+ryż czy co tam chcesz
albo kanapki z kurczakiem
rowniez mozesz jakies szejka przyjeebac i będzie git. ale uwazaj zeby nie namieszac bo jak cie sranie przycisnie to bedziesz musiał uzywac obskurnych autokarowych kibli albo w krzaki

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
@up

autokar z kiblem? jeśli już nawet taki będzie to chyba nie obskurny, bo usher takim z kiblem jeździ własnie

Zmieniony przez - misiek003 w dniu 2009-06-13 21:29:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13775
nie jestem przekonany do konca czy autokar ushera = autokar na bułgarie

no nie wiem ja tam bym czuł jakis dyskomfort jakby srając podemną sie kibel ruszał we wszystkie strony

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 895 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63831
jak z biura podróży to pewnie bus z kiblem. Ja bym się nie martwił gdzie srać bo przeważnie są postoje co 4 godziny. Jednak czy kolega nie będzie miał oporów żeby załatwić sprawe bo ja bym miał
ogólnie myślę że pudełko z ryżem i kurą, jakiś razowiec, serki wiejskie, owoce. To w sumie tylko 24 godziny więc nawet jak bilans kcal nie będzie na plusie to przecież spadków nie będzie poza tym jedziesz odpocząć(podejrzewam że na wakacje) więc wrzuć na luz i nie martw się dietą. Przynajmniej na czas podróży
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie szybkie a wolne...

Następny temat

Co lepsze?

WHEY premium