SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

clen???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 318
QRCZAK jak chcesz zobaczyć jak działa prawdziwy clen to weź niemiecki, gwarantuje, że do 160 nie masz szansy dojść. A 160 przy chińczyku to normalka więc wnioski możesz sam wyciągnąć

nie każdy umie mówić przepraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6400
Jeżeli chodzi o chińczyka to sam go biore i mogę powiedzieć że mój napewno jest ok ale mam informacje z pewnego źródła że te 40 to lipa i żeby mieć 120 to trzeba wiąść naraz o jedna więcej czyli cztery co daje 160 jutro spróbuje bo narazie jestem na 120. Co nie znaczy że już przy 80 niemam trzęsących sie rąk czy pocenia o ciśnieniu nie wspomne. Jeżeli chodzi o spadek mięcha to nic nie wiem ja jestem na winie i propie do tego zasówam 30 tabsów bcca i glutaminy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
clen chinski wg mnie dobry a nawet bardzo dobry szamalem go kilka razy i ani raz nie zawiodl a mialem z roznych zrodel wiec malutka loteria byla. niedawno zakonczylem
1-6 prop 50mg
1-4 meta 20mg
5-7 clen w dawce 160
miesko z tego co zauwazylem nie polecialo, zlecial tluszcz i woda, miesnie zyskaly lepszy ksztalt a o to chodzi
gregor mysle ze jesli jestes na soku to itak miesko nie zleci jesli te opinie bylyby prawdziwe ze bardzo ryje miecho.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
dla mie chinol pyta, syf i malaria, po 6szt temp 36,6, nerwowy chodzilem ze chyba zabic moglem, trzepawka na maxa i wielki ch wiecej, albo falsa trafilem albo to nie dla mnie, nie jadlem sam i reszta to samo zero efektu termogenicznego, reszta objawow wystepowala, kumpel co szama spiro zasmial mi sie w twarz jak sie zapytalem czemu chinola nie szama skoro tanszy i tyle sie dowiedzialem
z reszta sam nie wiem po co mi to bylo bardziej chyba z ciekawosci po palic raczej nie mam czego, ogolnie niepolecam chinola, nie mam porownania ale jestem na codzien spokojny a po tym denerwowalo mnie doslownie wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
skwara ,ale porownujac koszty jednego i drugiego clena ,chinczyk pomimo ze jak mowisz trzeba zjesc dawke 2 razy wieksza to i tak wychodzi bardziej korzystnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no skitralem sobie spiro i nie bede eksperymentowal.
jeszcze tydzien efki i clen na ostatnie 2tyg wrzuce.
ale sie roznych srodkow w tym moim syklu nazbieralo. ale przynajmniej bedzie co dzieciom opowiadac


ps. roz***uja mnie sidy na efce. zgaga i leki do tego tren prop wino dodaje ****e i mieszanka wybuchowa, dobrze ze sie nauczylem nerwy na wodzy trzymac. ale zona juz mi oficjalnie na cykl nie pozwoli wiec skonczy sie tylko na 1 oficjalnym.

na nastepny z hgh bedzie sie trzeba ukrywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
z hgh + insa Gregor powiadasz?
ciekawe, ciekawe...

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
moja laska tez tak mowi,ze to jzu ost raz mi pozwala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a my je batman musimy klamac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29512 Napisanych postów 62913 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902480
gregor rozpisz w jakich dawkach brales efke i z czym.
ja bralem dziennie thermo speed ex 8 kaps + efka ok 120mg + 1 spiryna (wszystko podzielone na 3 porcje) ladnie dzialalo tylko uczucie suchosci w ustach caly czas(z butelka wody sie nie rozstaje) zaznacze ze na efce robie 3i4 tydz reducji porobilo bardzo ladnie. 1i 2 tydz jechalem na clenie chinolu do 160 mcg/dzien na efce znacznie lepsze efekty!!!z miecha nie polecialo-antykatabolicznie lykam mete 10 mg/dzien rano.

wiec clen chinol raczej sredni-dzialal w pierwszym tyg w drugim juz praktycznie nic nie czulem temp normalna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop+npp+wino

Następny temat

wiek a sterydy %-)

WHEY premium