SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cell pump i raanna wizyta w kiblu :/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1223
czeesc... 15 min po zazyciu cell pumpa rano wyladowalem w kiblu ;\ czy odzywka zdazyla sie wchlonac? czy jej czesc poplynela sobie;d?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1740 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19672
Zdążyła nieprzejmuj się, zmień pore dawkowania CP i powinno być ok, np. zamiast na czczo to po śniadaniu itd.

EKSPERT W DZIALE ODŻYWKI, SUPLEMENTY...
http://www.sfd.pl/Przepisy_na_odżywcze_napoje...-t334568.html --> Przepisy na odżywcze napoje

http://www.sfd.pl/Raz_na_zawsze_koniec_z_rozstępami...-t335399.html -- > Koniec z rozstępami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
z porano poranna CP jest ogolnie lipa i bralbym napewno inaczej troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie też ciśnie po spozyciu naczczo...zmień porę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
jak nie dasz rady na czczo bo cię goni
to po śniadaniu, ewentualnie do śniadania i powinno pomóc

tylko nie wiem jak pozostałe składniki z cell pumpa będą się wchłaniać z posiłkiem ale kreatyna się wchłonie bez problemu myślę że pozostałe też ale głowy se uciąć nie dam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
można i pomiędzy posiłkami, mozna zmienic także na przed treningiem- skaładniki sie wchłoną bez obaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9205
Mialem ten sam problem przez caly cykl, mozna powiedziec, ze CP pozwala zapomniec co to stolec i zatwardzenie. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ma to i swoje plusy

jednak cp nie jest tu żadnym wyjątkiem...

w takich sytuacjach trzeba zachowywac te wskazówki które podałe powyżej...

są osoby,które po wypiciu czystej wody na czczo maja problemy- nie jest to więc coś wielce zaskakującego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
z tych stackow co bralem do tej pory z ranna to cp wlasnie jest wyjatkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...a ja nie narzekam- żaden nie robi mi kłopotu- jednakże o tak wielu stakach slyszałem i widziałem, że powodują tego typu problemy, że spierac sę z tą opinią tylko z tego powodu, że cp był u ciebie wyjątkiem byłoby z pewnościa spojrzeniem bardzo wąskim...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie tylko u mnie wystapil problem z porana porcja Cp w, wystarczy spojrzec po ilosci zadawanych tematow na forum

bralem 2x Xpanda, 2xCP, HOrse Power'a, NOZa Full throttle , Crevolution, Stroma, Shocka moze cos jeszcze nie pamietam i 'efekt' ten wystepowal tylko przy Cp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

" Creatine a caffe "

Następny temat

Jak dlugi cykl cell pumpa?

WHEY premium