SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

carbo - kilka pytan

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
Marex16 , najlepiej zaraz po treningu lub pod jego koniec wypic 50-100g gainera, a za jakis czas (do ok 1h, najlepiej do 40 min) pełnowartosciowy posiłek np. ryż + cyc z kurczaka.

Tyl;e na ten temat. Jak mozesz szybko po siłce zjesc posiłek to i gainer zbedny choc nie zaszkodzi.

A i badz tak dobry nie rób syfu w moim temacie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
ilość carbo zależy od masy ciała i tempa przemiany materii.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2815
Samego ryżu nie zjesz, więc po co białko z odżywki jak wtedy do ryzu lepiej coś dodać np z 4 duże jajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
tygrum - super xD Tylko bardziej zalezy mi na konkretniejszych liczbach bo ogolne założenia tez znam:)

Podałem ze potrzebuje 3500kcal.

I dalej nikt nie wytłumaczył czym sie rózni niby WW z carbo od WW z jedzenia... wiem wiem ma mniej tych witamin i innych bajerów, ale ja je dostarczam z pozostałego jedzenia. I jak to z tym odkładaniem tłuszczu pomiedzy carbo/ryz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
lololole - carbo to wegle wysokoprzetworzone, o wysokim ig, co prawda masz takie w jedzeniu (np cukier z cukierniczki), ale nalezy raczej sie ich wystrzegac niz opierac na nich diete. w diecie wystepuja jeszcze wegle o nizym ig, wegle zlozone, ktore w nieprzetworzonej formie wystepuja w otoczeniu np blonnika. powoduje to ze ich wchlanianie jest bardziej rownomierne ni powoduja skokow poziomu cukru we krwi i niosa nizsze ryzyko otluszczenia.

flex1976 - po wysilku silowym uzupelnienie glikogenu nie jest sprawa priorytetową, mozna to zrobic pozniej w ciagu kilku, a nawet kilkunastu kolejnych godzin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Ogólnie jak wyżej. Natomiast - wyliczeń nie ma. Trzeba sprawdzac doswiadczalnie. Znam jednego który zjada raz dziennie 20g, znam drugiego który wypija 4 porcje dziennie po 120g.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
temu drugiemu wspolczuje

500g wegli z carbo. zal.pl

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-12-23 00:42:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Nie współczuj. Gościu robi taki progres że ja *******ę

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
moze ma carbo od jelfy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Jakbym facia dobrze nie znał, myślałbym że ostro wbija. Ale to natural. co wiecej cały czas ten sam poziom tłuszczu... I bądź tu człowieku mądry...

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko+Carbo

Następny temat

3 rodzaje ZMA, które wybrać? Potrzebna pomoc

WHEY premium