SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

budowa ciała i nie tylko....

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
Mylisz się...Ten cały nocommet to idiota, który skopiował MÓJ temat,który założyłem w dziale Zdrowie (i który powinien się tam znajdować). Drugi gość, niejaki filemonb też wygląda mi podejrzanie.
Widzę, że z tego forum nikt mi już nie pomoże, więc po prostu zamiast dopisywać nic nie znaczące, bądź durne wypowiedzi, po prostu pozwólcie umrzeć temu tematowi śmiercią naturalną i tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
a wy wszyscy razem wzieci przestance raz w tyg przynajmniej zamieszczac ten durny temat!!! to owszem, jest powazny problem, raczej nikt ci nie pomoze bo z takimi naprawde powaznymi rzeczami to sie idzie do specjalisty, jak nie jednego to do drugiego

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 135
człowieku a co zrobisz jak ci hormony nie pomoga wiele? bo w tym wieku juz za pozno troche wiesz?musisz z tym zyc ,pogodz sie,nie kazdy musi byc meski,bycie kobiecym facetem ma swoje plusy ....zreszta marudzisz jak baba, to jest forum doping a nie kastrad...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
No to jak mi hormony nie pomogą, to zostanę bandytą i będe napadał babcie w ramach zemsty :D A tak na serio to dalsze kontynuowanie tego posta nie ma sensu...Do Twojej wiadomości - żaden ze mnie kastrat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 135
ok spox ale sam piszesz ze jakbys nie mial penisa to wygladalbys jak kobieta,wiec jestes facetem z kobieca sylwetka ,mam racje?ok nie nawidzisz swojej budowy, chcesz ja zmienic za wszelka cene? miales podac wyniki badan hormonow i co?pomogl bym ci ale widze ze nie traktujesz tego zbyt powaznie wiec i ja tak to traktuje,a wiec podaj badania,sa srodki ktore zrobia z ciebie bardziej meskiego faceta dzinomenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2767 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9278
zrob sie na babe jeszce moze cie ktos pokocha

historie piszą zwycięzcy,a prawo stoi po stronie silniejszego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
Zablokujcie ten temat, bo już zaczyna się głupawka z tym Ginomenem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2767 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9278
niech da fotki moze fajna du.. z niego by była

historie piszą zwycięzcy,a prawo stoi po stronie silniejszego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2736
W napince fotki jeszcze mógłbym dać, bo nie wygląda to tak źle, ale skończmy już tą parodię...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 135
nie sluchaj ich i daj wyniki badan!!!i fotke!!!a tematu nie zamkna bo jest ciekawy i smieszny, zawsze dzinomen poprawia mi humor
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jay Cutler

Następny temat

Doping genetyczny

WHEY premium