SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak senności

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
autorze i jak tam z zdrowiem ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 106
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Pytanie czy prawie zawsze krótko i kiepsko sypiałeś i dopiero teraz to dostrzegasz czy to faktycznie coś nabytego.

Jeżeli wykluczysz problemy zdrowotne to spróbuj hydroksyzyny, najlepiej syrop i zacznij od małych dawek. Łagodziłem nią w dzieciństwie objawy nadpobudliwości i nerwicy, a dziś korzystam z niej okresowo przed snem, gdyż od zawsze mam zaburzenia snu (u mnie to rodzinne akurat)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Higiena snu, techniki relaksacyjne, później medykamenty

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
No fakt rozpędziłem się trochę. Założyłem, że autor ma lekką nerwicę skoro mu skacze tętno przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Można podejrzewać, że psychika sprawia figla. Zaczyna się stresować okres przed pójściem spać i zaczyna się to co opisuje.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Najgorsze jest to, że w pewnym momencie człowiek staje się świadomy, ale podświadomość go dalej zwodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Chęć dobrego regeneracyjnego snu jednak wygrywa ze zdrowym rozsądkiem

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146
Wyniki badań mam dobre, tsh w normie ft3,4 tak samo. Wiem że mój tata ma kłopoty ze snem lecz ja wcześniej tego nie miałem, pojawiło się wszystko od pierwszej nieprzespanej nocy rok temu i trwa do teraz. Obecnie sprawa wygląda tak, że zszedłem troche z objętością na treningach bo myslałem że może za bardzo sobie daje w kość, ale to nic nie pomogło. W ciągu doby kompletnie nie czuje senności, chociaż czasami jestem obolały i osłabiony. Rzeczywiście może być coś z psychiką, bo bardzo bym chciał pospać te 8 godzin bez budzenia się w ciągu snu i czasami zdarza mi się zdenerwować wieczorem jak już nie chce mi się leżeć z zamkniętymi oczami i próbować zasypiać, mimo że spokojnym człowiekiem jestem i panuje nad emocjami. W pokoju mam ciemno, przed snem okno otwieram żeby wywietrzyć, pościel świeża, żadne hałasy z zewnątrz

Co do technik relaksacyjnych, co mogłoby pomóc?


Zmieniony przez - tomebe w dniu 2015-12-08 19:36:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skręcenie kostki które lecze juz 4 miesiac prosze o pomoc

Następny temat

Czy jaja gotowane na twardo zawierają "tłuszcz utwardzony"?

WHEY premium