SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brac czy nie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1238
pytanko aktualnie spozywam od 3 tygodni cm3 plus amino jutro mam dostac probki nox pumpa. wczoraj za duzo popilem zyganko itp i jeszcze przed wzielem cm3 ;/. czy moge jutro bez obaw wziasc nox pumpa czy lepiej poczekac kilka dni?

cm3 nie wzielem specjalnie przed piciem akurat okazalo sie ze brat wrocil no i sie zaczelo odmowic nie odmowie ;p braciszkowi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82755 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699874
możesz brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
j/w
ja mojemu odmawiam, bo jestem wiekszy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1238
k dzieki .mialem obawy czy brac czy nie bo jak sie dzisiaj obudzilem to bylem w sumie jestem dalej martwy jak cholera zoladek obolaly caly wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1238
no ja nie odmowie nie widzzialem go ponad 2lata;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Razem czy osobno ?

Następny temat

Co dokupic

WHEY premium