SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol serca

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1195
ile kosztuje???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
kiler bierzesz 100kg na plaskiej a 30kg na barki?

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1704 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41878
wytrysk biore 100 na płskiej na klate a 30 kilo to biore w 6 seriach po 10 razy na barki. Nie robiłem nigdy jakiegos rekordu bo niemoge go jak zrobic ostatnio zrobiłem 50 kilo na raz bo tylko tyle moge podniesc nad głowe z ziemi a pozatym niewiem jak sie tu robi rekord
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1195
kupiłem dzisiaj ten magnez ile tego brac!!!! i po ilu dniach przestanie mnie kuc????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 755
pewnie za mocno sie przejmujesz tym cyklem staraj sie nie myslec o koksie spokojnie magnez bierz tak jak masz na ulotce mozesz rowniez zrobic Ekg moze to byc brak eletktrolitow.

poszukaj w wuszukiwarce nam jest sporo tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1244 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19182
w nicku masz numer do pracy???

" 4 lata przerwy od SFD "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1634
moze to byc twoja podswiadomosc,albo brak elektroidow koles mial tak samo i wykryto brak elektroidow u niego kazał mu lekarz łyczyc magnez i po 2 dniach powoli wracaŁO SERDUCHO DO NORMY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
wcinaj jeszcze b-compositum i aspargin albo asmag (tak w "kulturystyce" pisało)ja cyklu bym nie przerywał moze nie umrzesz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1195
dzieki chłoapaki za pomoc jem ten magnez i juz mnie nie boli sogi juz poleciały wiekie dzieki!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłabolin

Następny temat

zastrzyk

WHEY premium