SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zastrzyk

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7893
a wiec wykonalem dzisiaj swoj pierwszy zastrzyk w tylek:]ale niepokoji mnie ze po wyjęciu igły wyplynela krew bylo to minimalne z 2 krople małe czy zdarza sie tak? jestem juz 3 h po zastrzyku nieboli ani nic nienapuchło tylko chodzi mi o ta krew po wyjeciu igly . co zrobilem nietak?
a i walilem w gorna częsc zewnetczną posladka
thx za odp

forsuj mięsnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e5d to takie minimum. Po 1 szocie boli zazwyczja bynajmniej ja tam mamzalatw towar z apteki i bolec nie powinno nic a nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 174
Bartek Latawski - instruktor modelowania sylwetki oraz trener na siłowni - uczestnik naszego programu BAR VIP = podpowiada mi za uchem, że to chyba normalne, że jak zrobisz sobie drugą dziure w du.pie to może krew polecieć prawda ?

Ty jedna na milion - Dostajesz żółtą kartkę.
Prosty Spiker.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
zdarza sie, poprostu mogłeś igłą przekłuć jakąś żyłkę etc, ale jak odziągłeś tłoczek i nie waliłeś bezpośrednio w żyłe to nic nie buj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o ja pierd.. ale ludzie mają fantazje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7893
pytam tykloo tak dla upewnienia bo to moj 1 kontakt z sterydami i pierwszy strzal to moge niewiedziec nie? tloczka niezaciagalem

forsuj mięsnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
niebuj dupy, bedzie dobrze..tzn. jest
a czemu nie odciągnołeś tłoczka?
ibiś rozp*****lasz mie tymi tekstami jak babcia galocia...tzn OK hhhhehehe

Zmieniony przez - thatman w dniu 2004-11-16 19:29:43

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
hehe albo inaczej !!
Prawie zawsze krew poleci

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 696 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4785
Normalka że pokapała krew, a jak się kłuje w dupe w dodatku samemu to się raczej nie odciąga tłoczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7893
ok dzieki za odp chcialem sie upewnic

forsuj mięsnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
witam mam pytanko jak najlatwiej i najbezpieczniej zrobic sobie zastrzyk w tylek tak zeby soebie nie zrobic krzywdy-chodzi mi dokladnie na jakiej wysokosci posladka?
prosze od odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
pudell robisz tak celujesz w sam srodek tylka i robisz bez igly. tak bedzie bezpiecznie i zdrowo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol serca

Następny temat

POMOCY CISNIENIE

WHEY premium