SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY CISNIENIE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3539
DZIS MIALEM W SZKOLE BADANIE CIŚNIENIA I MIAŁEM 16585 WCZORAJ SKOŃCZYŁEM CYKL Z 15 OMKI MAM PYTANIE CZY BRAC CLOMID BO ZA MIESIAC MAM ISC DO LEKARZA NA BADANIA JAK MYSLICIE PO JAKIM CZASIE CISNIENIE MOZE SPASC MOZE MAM WPROWADZIC JAKAS DIETE LUB OGRANICZYC TROCHE WYSILEK
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Inko prestarium,bisocard,czysta dieta+inne suple,ale złotego środka i tak niestety nie ma...
Ja żere teraz kilka preparatów naraz a i tak mi się dźwiga do 150/90 w szczycie.A i co jeszcze-nie radziłbym raczej jak dla Ciebie robić cykli długimi estrami!

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3780
ciezko "15 Omki" Krzyz na droge

"ponoć nie każdy potrafi to pojać ,ponoc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1704 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41878
Jeśli idziesz sam na badania i nie masz sie przed kim kryc to skoncz cykl tak jak przewidywałes najwyrzej lekarzowi powiesz o co chodzi, jesli nie to niemam pojecia ja bym pewnie przerwał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
hahahahah kocham ten dzial, po przeczytaniu tego posta nie wiem z czego sie zaczac smiac najpierw

WCZORAJ SKOŃCZYŁEM CYKL Z 15 OMKI MAM PYTANIE CZY BRAC CLOMID

MOZE MAM WPROWADZIC JAKAS DIETE LUB OGRANICZYC TROCHE WYSILEK

haha kapke za pozno na wprowadzanie diety- napisz za miesiac ile ci z tej kuracji zostalo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Woda spłynie to ciśnienie powinno opaść........
Clomid bierz !!

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Miesiąc czasu.Schudniesz od 70 do 100% tego co zrobiłeś i ciśnienie też POWINNO pójść w dół,aczkolwiek nie jest powiedziane.Zależy jak długo ciągnąłeś cykl i z jaką dietą(pewnie bez).Może się zdarzyć że ciśnienie Ci zostanie na wysokim poziomie i będziesz wdu.piał leki przez długie lata.ALE tak to QWA jest jak najpierw się bierze a potem pyta...

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
MIAŁEM 16585 , i ty to wytrzymujesz?

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Ostanio miałem 150/90 i nie jestem na cyklu...
Wszamiam 1/2 pixa z rańca do końca zycia

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
i co, tak z niczego masz takie ciśnienie?

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Miałem robione badania... wszystko mam w normie (oprócz ciśnienia ) Serce,wątroba,nerki. też całe
Stwierdzono Samoistne Nadcisnienie....

Zmieniony przez - Inko_Max w dniu 2004-11-17 13:14:58

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
aaa...to pech.Cykl z winsa i propa np mógłby Ci tetraz ładnie wywindować do,kto wie, 200 może nawet..??

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zastrzyk

Następny temat

Stanabol 10mg i pytania??

WHEY premium