SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boks vs kickboxing

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45873

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 367
ja sam nie wiem co jest bardziej skuteczne ale chyba wszystko zalezy od poziomu kolesi bo odemnie z klubu kick-boxnigu koles wygrywa turneje boxu jeden za drugim ale w kick boxingu jest przy okazji mistrzem polski w light i semi kontakcie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
Abidi - Botha I - dyskwalifikacja Bothy 1R - uderzenie lezacego przeciwnika
Abidi - Botha II - zwyciestwo Abidiego decyzja (ladny highkick i liczenie Bothy w 3R)

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
sandwind a jak sie ten gosc nazywa?

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
ktoś tu podał przykład Bothy i Abidiego jako prezentowanie klasy bokserskiej przez Bothe i kickboxerskiej przez Abidiego. Botha rękoma bił się jak ostatni tuman, chaotycznie, niezdarnie, sierota. były haha mistrz świata w boksie nie dorównywał klasie Mike Bernardo, Petera Aertsa, Le
Bannera czy Leko jeśli chodzi o ręce. Abidi kopał nie najgorzej jeśli chodzi o high kicki, na schaby weszło mu dużo i ostatnie piękne na głowe co do lowkicków było pełno przemachów bo wystrachany Cyrilek za wcześnie kopał. Co do rąk Abidi był równie słaby a możę i gorszy od Bothy. Podsumowując Abidi walczył jak przeciętny kickboxer a Botha jeszcze gorzej,
na ich przykładzie nie można porównywać dwoch stylów. Lepiej wziąść przykład Petera Aertsa i Mike Bernardo, walczyli ze sobą bodajże 5 razy z czego trzy razy wygrał Peter Aerts w roku 1995 chyba i napewno w 1997 w ćwierćwinale i w finałach w 1998.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1 rok boxu i 1 rok kick b. - boxer rozwali k.b. daltego ze k.b. musi poswiecic wiecej czasu na nauke takiej szybkosci,motoryki,taktyki,z b. prostego wzgledu - ma wiecej do opanowania.
10 lat boxu - 10 lat k.b. - boxer w szpitalu,stan ciezki,k.b. - podbite oko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
O jezu...

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
i to nawet oko podbite
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja narazie chodze na boks, pozniej przeuce si na bjj bo po co mam na k.b uczyc sie wysokich kopniec jak nigdy prawie ich niezastosuje, wole pozniej na bjj uczyc sie kopac lowkicki bo to sa najskuteczniejsze (chyba) uderzenia nogami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1784 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22178
pier...gadanie o szopenie no nie wiem czy ci sie wysokie kopniecia nie przydadza ale mysle ze wieksze wrazenie na przeciwniku zrobi kopniecie ktore zatrzyma sie na jego głowie niz na udzie jednak dobry lowkick nie jest zły

Bo Trza Miec Jaja A Nie Wydmuszki
=Przyszły moderator wszystkich moderatorów=
MOIM NAŁOGIEM TE BARWY ZIELONE
>>>>>TYLKO RADOMIAK<<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pooglądaj sobie pare walk w klatkach...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ulubione techniki w BJJ

Następny temat

Aikido w Koninie

WHEY premium