SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bjj w zakopanym

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2224
hmm ja jakieś 6 miesięcy :)

być sobą i trzymać swego zdania to powszedni chleb ide z tym łeb w łeb...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214

To może jak się postaram to nawet Ciebie pokonam

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2224
Kaniola a jesteś taka ładna jak na zdjeciu? :):):)

być sobą i trzymać swego zdania to powszedni chleb ide z tym łeb w łeb...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
jakbym była taka ładna, to dałabym swoje zdjęcie

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
A ja myslalem, ze to jest Twoje...

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
I tak właśnie miało być PITTT
Ta pani na zjęciu to bohaterka mojego ulubionego filmu- "Hero".
Jest Chinką, więc niestety nie jestem do niej za bardzo podobna

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema wlasnie czytam wasz post !!!! Powiem tak w zakopcu nie ma BJJ - z tego wzgledu ze nie ma go kto prowadzic - Kiedys byl pomysl prowadzenia przez Senseia z Jiu Jitsu - tradycyjnego z tego co wiem nawet jezdzil do Krakowa zeby sie poduczyc umiejetnosci. Po treningu Tradycyjnego JJ mial sie odbywac typowe BJJ ale pomysl trwal tylko przez pare tygodni z tego wzgledu ze zainteresowanie spadlo Obecnie niema BJJ i raczej nikt sie go w obecnym czasie nie podejmie !!! Choc z tego co wiem chlopakow zebralo by sie kilku ze wzgledu na popularnosc (rozpowszechniana przezemnie na CD) takich turnieji jak PRIDE czy UFC. Mam tez paru znajomkow co chce wystapic za rok u MIRKA OKIŃSKIEGO. Na dzien dzisiejszy slabo widze ich szanse z tego wzgledu ze to ulicznicy (wymieszana ULICA, Boks, Troszke THAIA) i zero parteru przez DUZE "Z". Ale to juz inna BAJKA :) heheh
Tak wiec wracajac do tematu nie ma BJJ - moze kiedys bedzie w sumie byl by popyt. Kto wie.....
Kiedys sam trenowalem BJJ z kumplem amatorsko wzorujac sie na filmach instruktarzowych i wlasnie inwencji tworczej (troszke podstaw wynioslem z tradycynego ale wiem ze to zadne podstawy). Nasze Treningi odbywaly sie w weekendy w COSIE (jak ktos z zakopca to wie gdzie to jest), dopoki nie zlapalem kontuzji zeber , albo jakas kadra nie przyjechala typu JUDO czy KYOKUSHIN. Obecnie jestem juz w formie (ale maturka na glowie) wiec moze wzonowimy nasze wizyty na macie jakby co to im wiecej tym lepiej Co do trenowania w Zakopanem to niema zbytnio duzego wyboru, znajduja sie tu sekcje: JUDO, Kung fu, Boks, JJ tradycyjne, JJ Sportowe, AIKIDO i to co obecnie trenuje czyli KYOKUSHIN KARATE


Jakby co to piszcie Na gg w celu jakis wyjasnien moich marnych wypocic
Pozdro dla gorali goralek i ciebie pitt milo ze jeszcze mnie pamietasz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2224
Kaniola piękno tkwi w środku a nie na zewnatrz:) tak mawiała.... no to moze kiedys na browarka wyskoczymy:)

być sobą i trzymać swego zdania to powszedni chleb ide z tym łeb w łeb...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2224
Yuzzum no przyjedzcie do Rabki poniedziałek środa piątek są treningi bjj jesli chcesz wiecej inf. to daj znac pozdrówka

być sobą i trzymać swego zdania to powszedni chleb ide z tym łeb w łeb...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2224
to co Kaniola na kiedy sie umawiamy?

być sobą i trzymać swego zdania to powszedni chleb ide z tym łeb w łeb...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gladiatorzy XXI wieku - art. Dziennik Łódzki

Następny temat

Mój Mistrz.

WHEY premium