SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bjj w zakopanym

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Eeee...Ja tu sam na tym Pomorzu...

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
kiedy masz czas, ale... ja piwa nie lubię
ps. Ty stawiasz?

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
PITTT przyjedź w wakacje w Tatry, to Cię ugoszczę :)

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
To ja zapraszam nad morze

Tez nie lubie piwa

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
ale po Tatrach chodzić lubie.

Zmieniony przez - PITTT w dniu 2004-05-14 12:59:23

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez zapraszam goraco wyskoczymy gdzies w plenera :) heheh a pozniej na treningos mozna
Kaniola jaki masz pas w Kyoku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Yuzzum, my sie w ogóle musimy dogadać a propos tych materiałów szkoleniowych, kiedyś Ci obiecałem, pamietam o tym.

Kaniola, ja poza tym porozmawialbym sobie o tych zaprzęgach. Masz malamuty albo husky moze?Samojedy slyszalem tez sie nadają...

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 707 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17214
Yuzzum- mam 7kyu, ostatnio mniej trenowałam i nie zdawałam, bo maturka :) Ale mam to już prawie za sobą... A Ty?

PITTT- mam jednego haszczaka [suczkę], jeszcze trochę za młodą na porządne ciągnięcie [pół roku]. Niedługo zamierzam przygarnąć jeszcze jedną- dla towarzystwa . Jeśli chodzi o zaprzęgi, to póki co realizuję się i uczę dzięki hodowli, z której mam sunię. Ty masz zaprzęgowce?

Dobrze, jestem brzydka. Prawie tak jak ty. Tym bardziej apeluję do Twojego sumienia. Bierzmy ślub!
Przecież to nieludzkie mieszać w to jeszcze dwie niewinne osoby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
nie, interesuja mnie inne rasy-mam to w profilu. ale wszystkjie sporty z psami sa super

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam ponownie :) dalbym wam wszystkim po sogaczu ale nie mam abonamentu.
Pitt chcesz cos z instruktarzy mam pare a nawet duzo napisz maila to ci odesle spisik bedziesz zadowolony !!!!!
Kaniola ja mam 8 ale prawdopodobnie sie to zmieni!!! juz nie dlugo i wyladuje na 7 albo 6 kto wie !!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gladiatorzy XXI wieku - art. Dziennik Łódzki

Następny temat

Mój Mistrz.

WHEY premium