SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bisocard

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
hej niedlugo zaczynam cykl z deki i propa no i sie zastanawiam cvo myslicie o bisocard na obnizenie cisnienia i cholesteroru mmm z tego co pamietam to chyba artitle stosowal ten staff wiec chcial bym sie dowiedziec czegos wiecej na temat tego specyfiku od osob ktore to braly bo ogolnie to nie chodzi mi o zaden opis itd itp mmm a jesli ktos z was uwaza ze to za duzy hardcore to chcial bym sie dowiedziec czy moze macie jakiegos innego ASSa w rekawie jesli chodzi o ten problem ??
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmm
1

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 590 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21339
sorki ze odświezam. planuje cykl na samym propie. biore lek bisocard poniewaz mialem podwyzszone cisnienie160/90.teraz podczas przyjmowania leku mam ksiazkowe120-130/70-80. nadcisnienia nabawilem sie po ostatnim cyklu oma i wino. propa zamierzam wziasc w dawce 75-100mg e2d.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
brałem bisocard podczas cyklu 2 x dziennie rano-wieczór przeważnie rano 5mg a wieczór zależnie od cisnienia 2,5 lub 5 mg i powiem ze całkiem dobrze spełniał swoje zadanieOfkors przydałoby się jeszcze zadbac o inne parafarmaceutyki like kwasy omega,czosnek itp.
Ale i tak gowno to da jak dieta będzie hoojowa

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
"brałem bisocard podczas cyklu 2 x 5mg dziennie rano-wieczór"



Stary, nie chce cie moralizowac -- ale takich lekow bez lekarza sie nie bierze... 2x dziennie Tzn. zdajesz sobie sprawe jaka krzywde mogles sobie wyrzadzic? Jesli sterydy sa w skali niebezpieczenstwa 1-10, powiedzmy 6 (w koncu nikt od tego nie umarl.) to leki cisnieniowe maja 10,5.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1206 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6623
to co pozostaje czosnek omega 3 i aspiryna

Mmmm nawet pies znajdzie kosc na pustyni !! ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Artlite - pytanie do Ciebie kieruję: jako do specjalisty, bo ja się w sumie nie znam:

a w jakiej skali byłby Captagon? ...tak z innej beczki!

Pozdrawiam!

Zmieniony przez - Uriel w dniu 2004-12-14 14:48:34

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
w skali 1-10

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Qwa a kto mi przepisał biso jak nie lekarz???
I chyba "trochę" przesadziłeś z tym porównaniem

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
...krzywde mogłem sobie wyrządzić??Chyba nie sądzisz że łykałem ot tak sobie bez regularnego mierzenia cisnienia 3x dz.A poza tym to krzywdę mógłbym sobie wyrządzić nie zbijając ciśnienia skutecznym farmaceutykiem

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Sie oburza jakbym co najmniej mu zle zyczyl. Przepisal ci lekarz - swietnie. Ale warto tez uzupelnic jego wiedze o fakt, ze przyjmujesz koks.
Jesli skok bedzie tymczasowy (od koksu) to by raczej nie wariowal z bisocardem bo to jest lek silnie demolizujacy organizm - nie mozna go ani od razu odstawic (niektorzy ciagna na tym latami), ani bez przygotowania brac. Jesli problemy masz od dziecka to juz inna sytuacja (wtedy w ogole bym za koks nie lapal).

A porownanie czemu zle? Obnizysz sobie cisnienie to koma i dobranoc, z koksem takich jaj nie ma. W ogole jestem przeciwko lekom na cisnienie bez wiedzy medycznej i zrozumienia jak to dziala. Juz lepiej profilaktyka, tj. omega3, oleje, czosnek, aspargin, malo soli, geriavit etc

A captagon bedzie okolo 5,4921098421094109480109481094104092184109824 w skali 1-10. Ekspercie.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Badmad przy ajkich dawkach soczkow dales ten lek ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
"Sie oburza jakbym co najmniej mu zle zyczyl. Przepisal ci lekarz - swietnie. Ale warto tez uzupelnic jego wiedze o fakt, ze przyjmujesz koks."

Się nie oburzam lecz tłumaczę.Lek przepisał mi PRYWATNY specjalista któremu ofkors powiedziałem co i jak.Podwyższone cisnienie to pozostałość po niegdysiejszym cyklu testovironem-więc wolę teraz przed ewentualnymi cyklami zapłacić za wizytę i nie musieć sciemniać

A biso brałem do przedostatniego cyklu 2-tygodniowego z propa wina i metki(wszystko jest w topiku cykle 2-tygodniowe),potem jeszcze przez jakis miesiąc jechałem 2,5 mg 2x dz.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

META

Następny temat

Zgadnij co to

WHEY premium