SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bisocard

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 372 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4740
Cześć. Co myślicie o stosowaniu na cyklu BISOCARDu??Czy skutecznie obniża ciśnienie?są może jakies interakcje??(czytalem ulotke i nic tam nie pisało ale moze się ktos z interakcjami z koksami spotkał). Stosował ktoś z was bisocard na cyklu?jak tak niech napisze swoje "wrażenia". dzieki. pozdrawiam

Życie to jedna wielka impreza..... Śmierć phi.. to tylko afterparty

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do obnizenia cisnienia kup sobie lepiej czosnek w kapsulkach (apteka bez recepty :) ) Napewno ci nie zaszkodzi a cisnienie skutecznie obnizy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
magnez potas sie przyda, sod ograniczyc no i diete chyba masz ?

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 372 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4740
Magnez mam, ale czosnek na obniżenie cisnienia?? Działa? No ale najskuteczniej obniży chyba cisnienie jakiś srodek jak np bisocard. Chemia lepsza nie? (jakby tak nie było to by wszyscy odżyweczki kupowali a ni koksy

Życie to jedna wielka impreza..... Śmierć phi.. to tylko afterparty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
czosnek Ci nie obnizy od razu cisnienia... jezeli bedziesz regularnie zazywac wyrowna je...

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Ja stosowalem.

Ogolnie za***ista zmula jest, nie chce ci sie zyc, chodzisz jak w pol snie. Jesli juz to brac to max 1/4 tab 3h przed treningiem. Pamietaj, ze to sa silne leki nasercowe. A silne leki powinny byc brane pod kontrola lekarza. Wszystko na wlasne ryzyko i odpowiedzialnosc. Duzo bezpieczniej jest jednak leciec na geriavit + potas + czosnek + witaminy. Tym bardziej, ze problemy z wysokim cisnieniem najgorsze sa przez pierwsze 3-4 tyg.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 372 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4740
Pewnie że bym wolał jechać na naturalnych rzeczach jak np magnez lub czosnek ale czy one obniżą tak skutecznie jak bisocard??? A dlaczego go brac 3h przed treningiem?? W zeszłym roku jak byłem na cyklonie i raz wieczorkiem zmierzyłem sobie cisnienie to było 160/120. Wg mnie jest to wiele za duzo bo górna granica prawidłowego jest 130/90. Więc muszę mieć coś na obniżenie. Pomyślałem o bisocardzie. Artlite mówisz że brałeś. oprócz hu..owego samopoczucia obniżył ci ciśnienie??chyba ze nie sprawdzałeś. Wiem ze to sprawa indywidualna, ale jaki procent osiągne obniżenia cisnienia na czosnku, magnezie itp. w stosunku do bisocardu. myślę ze gdzies 50% z działania biso... hmm i co wybrać. Pomyślimy
1

Życie to jedna wielka impreza..... Śmierć phi.. to tylko afterparty

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop z Lyka labs

Następny temat

winko

WHEY premium