SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skakanka

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 264
witam serdecznie - potrzebuję pomocy w wyborze skakanki do treningu. na co zwracać uwagę przy zakupie? z czego powinna być wykonana? jaka powinna mieć długość - mam 185 cm wzrostu. kupował będę przez internet więc nie będę miał opcji sprawdzić czy jest odpowiednio długa. proszę o wasze propozycje, z góry dziękuje za pomoc!

squat til you puke !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 791
nie kupuj tych badziewnych plastików z licznikami , wpisz w allegro "skakanka bokserska" będą tam metalowe i skórzane , te bardzo ładnie chodzą , wcześniej skakałem na takiej badziewnej za pare zł z licznikiem , w porównaniu z skórzaną , to tamta się nie nazywa skakanką , co do długości to standardem jest 3M chyba 2,5 może być dla cb niekomfortowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 791
metalowa naprawdę ostra... jest bardzo szybka , ale myślę skórzana ci wystarczy , znam te skakanki Spokey , mają dość ciężkie rączki , nie wiem ja u cb z kondycją i wytrzymałością , ale ja na takiej skakance zanim być się zdyszał i dobrze spocił to by mi wysiadały przedramiona i barki przez ciężar rączek , proponuję być znalazł skakankę z zwykłymi drewnianymi rączkami , coś w stylu tej pierwszej , tyle że ta pierwsza ( nie wiem czy to tylko na zdjęciu) ale wydaje się jak by miała jakiś sztywny rzemyk... ale "wydaje" się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
zdecydowałem się na ta: http://allegro.pl/show_item.php?item=2959422588 - raz jeszcze dziękuje!

squat til you puke !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ładnie trafiłeś , mam identyczną , sprawuje się bardzo dobrze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10429
najlepsze są stalowe, po pierwsze nie plączą się, po drugie wyższe tempo można osiągnąć, po trzecie fajne są do ewolucji skokowych i po czwarte błędy bardziej bolą ;) ale ta powyższa pewno też całkiem niezła ;)

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
tak... błędy , radze nie zaczynać bez butów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10429
mnie osobiście stalowa skakanka nauczyła by tych błędów popełniać jak najmniej :) bokserskie rządzą !:P

Dawno i nieprawda : http://www.sfd.pl/[mocnyM]__IRON__Cross_Training_&_Diet_System_SFD-t907479.html

"bądź dla siebie katem na treningu, by przeciwnik nie był dla Ciebie katem na ringu!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

crossfit pod sw ,ile razy w tygodniu?? chodzi o wytrzymalosc silowa

nutlove nowy